سالم ترین وزن کدام است ؟

ابتداء به جدول ثبت شده شرکت بیمه عمر متروپولیتن نیویورک توجه کنید. اگر شما فقط کمی بیشتر از جدول ارائه شده اضافه وزن داشته باشید ممکن است خطر آنچنانی شما را تهدید نکند شما چه می گوئید؟ لباس خود را در آورید و در مقابل آینه بایستید. به امتحانش می ارزد !

آیا شما در تمام اندام خود چربیهای انباشته می بینید و یا برجستگی عضلات ؟ آیا چهارچوب بدن شما حسابی چاق و فربه است یا ضعیف و لاغر ؟ نمودار جدول عمر نشان نمی دهد که اندام شما چقدر باید چربی یا عضله داشته باشد، بنابراین اگر بطور غیر عادی پر عضله و یا اندام بزرگی دارید، بدون آنکه سلامتی شما در مخاطره قرار گیرد استطاعت رسیدن به میانگین سلسله وزن را دارید.

اگر در آزمایش عضلات خود تردید دارید، به چربی های خود نگاه کنید. چه جای بدن شما چربی تمرکز یافته- محلی که چربی انبار شده اهمیت بیشتری روی طول عمر دارد- تا اینکه رویهمرفته چقدر چربی دارید؟ چربی های شکم و بخش بالای بدن با فشار خون ، کلسترول و دیابت ارتباط بیشتری دارد تا چربی های روی باسن و بخش های پائین بدن.

حالا لباس بپوشید، اگر در آزمایش مردود شدید، ترس نداشته باشید، خبر خوب آنکه اگر شما به وزن ایده آل خود برسید، وجودتان شما را می بخشد، و عمر شما طبیعی خواهد بود.

یک نگاه اجمالی به فواید این رژیم برای قانع کردن در مورد اهمیت و موفقیت آن کافی است. با این رژیم ۷ روزه می توانید ۵ تا ۸ کیلوگرم وزن کم کنید٬ همچنین در کاهش چربی اطراف شکمی نقش بسزایی دارد. مواد طبیعی که برای پوست لازم است وارد بدن می شود٬ مواد سمی از بدن خارج شده و شما می توانید احساس سبکی و شادابی کنید.

در ظاهر این برنامه رژیمی سخت به نظر می رسد اما اگر ۲ روز اول آن را با موفقیت بگذرانید٬ ادامه آن برایتان آسان خواهد شد. پس از اتمام مدت زمان تعیین شده به روشنی معلوم می شود که شما در برابر هر چیزی که باعث شکسته شدن رژیمتان شده٬ مقاومت کرده اید.

روز اول:

فقط میوه مصرف کنید٬ البته جز میوه هایی که شامل موز٬ انبه و انگور باشند. در عوض٬ به مقدار زیادی هندوانه٬ خربزه٬ انار٬ سیب٬ لیموترش٬ پرتقال٬ توت فرنگی و هر نوع میوه دیگری که دوست دارید می توانید استفاده کنید. در طول روز می توانید در صورت نیاز ۲۰ واحد از آنها را مصرف کنید ولی چیزی را جایگزین نکنید. روزدوم: فقط سبزی بخورید. روزتان را با سیب زمینی پخته و یک قاشق چایخوری کره شروع کنید. باقیمانده روز از سبزی های پخته شده یا نپخته شده بدون روغن استفاده کنید. یادتان باشد بیشتر از یک عدد سیب زمینی در طول روز استفاده نکنید. همچنین شما می توانید از کلم٬ هویچ٬ خیار٬ کدو و سایر سبزیجات در طول روز استفاده کنید و برای اینکه غذایتان طعم خوبی داشته باشد٬ می توانید به آن ریحان و پونه اضافه کنید. اگر بتوانید این دو روز را به خوبی بگذرانید٬ نصف مرحله را برنده شده اید. روز سوم: ترکیبی از روز اول و دوم است به این معنا که می توانید هم از میوه جات و هم از سبزیجات استفاده کنید. اما موز و سیب زمینی استفاده نکنید. ضمنا یادتان باشد که مقدار زیادی آب مصرف کنید. روز چهارم: موز و شیر بخورید. شما این آزادی را دارید که ۶ عدد موز و ۴ لیوان شیر بخورید. به شما گفته شده که موز ممکن است باعث برگشت وزن شما شود. در این رژیم موز به عنوان منبعی سرشار از سدیم و پتاسیم می باشد و در این مدت مصرف نمک به طور قابل توجهی کاهش می یابد. شما می توانید از یک سوپ رقیق شده که شامل گوجه فرنگی٬ پیاز و سیر باشد استفاده کنید. بعد از گذشت ۳روز٬ یک فرصتی است تا از مصرف میوه و سبزی رها شوید. روزپنجم:در این روز شما می توانید جوانه٬ گوجه فرنگی و پنیر خانگی مصرف کنید. همچنین می توانید از مقدار قابل توجهی جوانه٬ گوجه فرنگی و پنیر خانگی مصرف کنید. همچنین شما می توانید از مقدار قابل توجهی سویا و جوجه استفاده کنید. رژیمتان را با سوپ تکمیل کنید. آب زیادی بنوشید تا از تشکیل اوره در بدنتان جلوگیری شود. روز ششم: مانند روز پنجم شما می توانید جوانه٬ پنیر خانگی٬ مقدار قابل توجهی سویا و سایر سبزیجات را مصرف کنید. ضمنا یادتان باشد از سوپ برای تکمیل رژیم استفاده کنید. روز هفتم: ابن روز آخر است و شما باید در حال حاضر احساس سبکی و خوشحالی داشته باشید. در این روز شما می توانید از آبمیوه٬ یک کاسه برنج و هر نوع سبزی که بخواهید استفاده کنید. اگر شما تصمیم دارید برای زمان خاصی وزن کم کنید. باید حداقل ۲ ماه قبل از آن این رژیم را شروع کنید .البته فراموش نکنید که باید یک وقفه ۳ تا ۴ روزه با رژیم های بعدی خود داشته باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: