خطرناک ترین پرهیز غذایی، چه پرهیزی است؟

خطرناک ترین این پرهیزها، همین آخرین روش است که جای غذای واقعی را با دارو و پودرهای غذایی عوض می کند. بهایی که از طرف یک شخص تندرست برای این روش پرداخت می شود هنوز تخمین زده نشده. وقتی در گذشته لطمه ای به این سختی از پرهیز غذایی خورده ایم و می دانیم که کاری از پیش نمی برد، پس چاره چیست؟ این کتاب را تا ته بخوانید!

آنچه ما در این جا به شما ارائه می دهیم اطلاعاتی است که با عقل سلیم جور در می آید و مردم می توانند تصمیم بگیرند چه چیزی برایشان بهتر است. وقت آن است که افسار و مسئولیت کسانی را به دست بگیریم که با جواب درست دیگران سر جنگ دارند، آنچه می خواهیم یک راه جدید رسیدن و راه جدید فکر کردن است. راه جدیدی است در خوردن به طوری که ما را صد در صد از پرهیزهای غذایی دیگر بی نیاز کند.

روشن شد که پرهیزها کارایی ندارند، پس بیایید خود را از قید آن ها رها کنیم و خودمان را آزاد بگذاریم! چرا باورتان نمی شود که نتیجه دائمی در وزن کم کردن زمانی عایدتان می شود که پرهیز کردن را قطع می کنید!

این همان کاری است که من کردم. بالاخره دریافتم که راه درست کدام است پرهیز را کنار گذاشتم و سعی کردم جوابی برای سوالم بیابم که به عقل جور دربیاید. منطقی و دائمی باشد. بعد از سه سال که خودم را با پرهیزهای غذایی مختلف دیوانه کرده بودم برایم روشن شد، آن چه به آن محتاجم این است که بیاموزم چگونه از بدنم مراقبت کنم. به دنبال کلاس درسی می گشتم تا به من یاد دهد چگونه از بدن لاغر و سالمی که حتم داشتم در درونم حبس شده، نگهداری و محافظت کنم.

شبی در فستیوال موسیقی که از خانه ام 500 کیلومتر فاصله داشت صدای دو نفر را که به ظاهر نسبتا سالم و تندرست می آمدند را از دور شنیدم که راجع به طرز فکر ویژه دوستی که در سانتا باربارای کالیفرنیا زندگی می کند و پایان نامه تحصیلی طولانی او راجع به زیبایی و تندرستی گفت و گو می کردند، گوش هایم تیز شد، صحبتشان را قطع کردم و گفتم: خیلی ببخشید، این آقایی که راجع به آن صحبت می کنید چه کسی است؟ در عرض کمتر از 24 ساعت در راه سانتا باربارا بودم. تنها چیزی که می دانستم این بود که در حاشیه یکی از قابل توجه ترین کشفیات زندگیم هستم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: