سیلیکون چه عملی در بدن انسان انجام میدهد؟

متاسفانه تا به حال برای سیلیکون خواص زیادی قائل نبودند و نمی دانستند که این غیرفلز در بدن چه کار می کند و حالا دکتر barnard jansen در کتاب معروف خود به نام foods that heal درباره آن مطالبی بسیار ارزنده و مفید و حیرت آور به رشته تحریر در آورده که خواندن آن برای انسان فوق العاده جالب است.

سیلیکون این غیرفلزی که از اکسیژن هم فراوان تر است انسان را شبیه بزکوهی می کند. کسانی که سیلیکون بدنشان زیاد است دوست دارند در زندگی به بالاترین مدارج ممکن برسند. همیشه ارتفاع و بلندی را دوست دارند. همچون بزکوهی که از یک صخره سخت و پرتگاه به بالای صخره دیگری می پرد این افراد مرتب برای رسیدن به مقام های برتر جهش های خطرناک می کنند. بزکوهی به مناسبت دسترسی فراوان به علف هایی که سرشار از سیلیکون هستند دارای سرعت فراوان و حرکت های تند و ارزنده است. سیلیکون موجود در ارتفاعات بلند کوهها به بزکوهی این امکان را می دهد که جهش کند، بدود، بپرد، خیز بردارد، مواظب تمام اطراف و اکناف باشد و همین طور افرادی که در بدنشان سیلیکون وجود دارد. این افراد اغراق آمیز سخن می گویند همه را می خواهند بزرگ ببینند. یعنی از پشت ذره بینی به همه چیز نگاه می کنند همیشه مشغول کار و فعالیت هستند، در موقعی که حرف نمی زنند آواز می خوانند در موقعی که آواز نمی خوانند. دست و پایشان را حرکت می دهند. خلاصه یک لحظه آرام و قرار ندارند.

در بدن دو عنصر وجود دارد که به ما حس بزرگ بینی می دهد. سیلیکون و فسفر اگر فسفر بدن زیاد باشد انسان حس می کند شاه است. رئیس جهمور است. از همه بالاتر است افرادی که سیلیکون بدنشان زیاد باشد زیاد حرف نمی زنند، در موقع حرف زدن آرام و قرار ندارند. مرتب دست خود را، گردن خود را، پای خود را حرکت می دهند و لحظه ای آرامش ندارند .

افراد سیلیکونی مردمی اجتماعی و معاشرتی هستند. این افراد تنها بودن را دوست ندارند. میل دارند همیشه دوروبرشان پر باشد. خواب این افراد کم است. حتی ممکن است صبحها خیلی خیلی زود از خواب برخیزند. در این افراد نمی شود سن واقعی شان را حدس زد. تحرک و انرژی در این افراد بقدری زیاد است که نمی گذارند زمان از آنها یعنی پیر شوند مثل یک موتور الکتریکی اتوماتیک وار بدون خستگی مرتب کار می کنند و دیگران را نیز به کار تشویق می نمایند. وقتی که وارد جمعی می شوند همه از دیدنشان احساس انبساط و نشاط می کنند و خلاصه یک منبع انرژی پر قدرت و پر جوش هستند. خاطرات گذشته زندگی را به راحتی به یاد می آورند. حتی برای خود خاطره می سازند حافظه بسیار خوبی دارند هیچ چیز از یادشان نمی رود و به طور خلاصه یک انسان کامل و استثنایی هستند برعکس کسانی که سیلیکون بدنشان کم است، یعنی این ماده فراوان در طبیعت به قدر کافی وارد بدنشان نشده و دچار نقص سیلیکون در تمام اعضاء و سلولهای بدن هستند.

این افراد همیشه احساس مرگ می کنند . از صدا متنفر هستند. وقتی خسته هستند نمی توانند فکر کنند قادر به تصمیم گیری نیستند. خیلی از خاطرات و حوادث گذشته را به یاد نمی آورند خودشان اعتقاد دارند که حافظه شان ضعیف است آنها صاحب خیلی از چیزها هستند ولی فکر می کنند که چیزی ندارند.مانند یک موتور برقی هستند که از بس کارکرده گرم کرده و خاموش گشته است. وقتی به خواب می روند بیدار کردنشان مشکل است و گاهی نیز اصلا به خواب نمی روند. با کمی حرف زدن از سخن گفتن خسته می شوند خیال می کنند که بعضی از اعضاء بدنشان سالم نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: