آیا تصور می کنید که همه چیز را در رابطه با رابطه جنسی می دانید؟ متاسفانه خطاهای بسیاری در مورد مسائل مربوط به بدن شما وجود دارد. فراموش نکنید که در رختخواب باید رفتار خوبی داشته باشید. در این مقاله چند مورد از اشتباهات رایج خانم ها را در حین سکس مورد اشاره قرار خواهیم داد.

ـ خانم ها فرض می کنند که آقایان همیشه آماده برقراری رابطه هستند. این ممکن است در مورد پسران جوان صدق کند اما در رابطه با مردان خیر. هنگامی که مردان در دهه 20 از زندگی خود هستند سرشار از انرژی می باشند و برای برقراری رابطه جنسی انرژی لازم را دارند. اما فشار کار، صورت حساب ها و زندگی روزمره می تواند میل جنسی را در افراد کاهش دهد. در واقع محققان معتقدند که مردان همانند دستگاه ویبراتور نیستند که آنها را به برق متصل کنید و شارژ شوند و انتظار داشته باشید هرکاری انجام دهند. اگر همسر شما از برقراری رابطه جنسی خودداری می کند این بدان معنا نیست که دیگر علاقه ای به شما ندارد و از شما زده شده است بلکه ممکن است واقعا انرژی لازم را نداشته باشد.

ـ بسیاری از خانم ها تصور می کنند که وقتی همسرشان به اوج لذت جنسی رسید دیگر رابطه جنسی پایان یافته است. صرفا به این علت که مرد شما به اوج لذت رسیده نمی توان گفت که نیاز شما نیز برطرف شده است. بگذارید متوجه شود که شما هنوز ارضا نشده اید تا به دست ها و انگشتانش شما را به اوج لذت برساند.

ـ خانم ها در مورد بدن خود نگرانی هایی دارند و تمرکز آنها بر روی اعداد است که این امر اشتباه بزرگی بشمار می آید. افزایش وزن بهانه مناسبی برای عدم برقراری رابطه بشمار نمی آید.اگر همسر شما خواهان برقراری رابطه جنسی با شماست پس بدون شک شما را سکسی می داند. اگر تصور می کنید که تصویر ذهنی که از بدنتان دارید زندگی جنسی و عاطفی شما را به خطر می اندازد بهتر است با فردی متخصص مشاوره داشته باشید.

ـ اکثر خانم ها، همسر خود را راهنمایی نمی کنند. خشنود کردن یک زن دشوار ترین کار است پس سعی کنید راهنمایی های لازم را در رابطه با زمان، مکان و سرعت در اختیار همسر خود قرار دهید. اگر شما بیش از حد خجالتی هستید بهتر است راه دیگری برای این کار بیابید. مثلا در حین تماشای فیلم در صحنه ای که رابطه جنسی وجود دارد بگویید چقدر این حرکت خوب است و یا حتی در حین مطالعه کتابی که در مورد روابط جنسی است بگویید که این را بخوان بنظر جالب است.

ـ مردها دوست دارند در رابطه جنسی حالات و شیوه های جدید را امتحان کنند و این در حالیست که اکثر ما شیوه های قدیمی را هرروز و هر هفته تکرار می کنیم و زمانی که همسرمان شیوه ای جدید را پیشنهاد می کند واکنش خوبی نشان نمی دهیم که این کار اشتباهی است. بعلاوه زمانیکه همسر شما شیوه یا حالتی جدید را در سکس پیشنهاد می دهد به معنای عدم رضایت او از شما نیست.

ـ مرد خود را شگفت زده کنید. ماساژ بدن، بلیت کنسرت و خرید گل را فراموش نکنید زیرا اینگونه رفتارها برای آقایان حیرت آور است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: