یکی از جالب ترین اکتشافات که در تحقیقات در مورد سن به دست آمده این است که چربی هایی که دور باسن جمع می شوند مانند جربی هایی که دور کمر جمع می شوند برای سلامتی شما زیان آورد نیستند. تمام گواهی نشان می دهندد که بهتر است شبیه به گلابی بود تا سیب. فرم گلابی که در زنان به احتمال قوی موجب مشکلی در سلامتی نمی شود. اما یک شکم گنده خطر بزرگی برای سلامتی محسوب می گردد.

از نظر انجمن بین المللی این مطلب بسیار مهم است که کیلوهای اضافی در کجا جمع شده اند در زنان کمتری که اندازه ی آن بیش از 88 سانتی متر باشد آن ها را در خطر جدی قرار می دهید.

لذت بردن از تصویری که از خود در ذهن دارید

یک تصویر و تصور درست از خود داشتن بسته به روشی است که ما به خودمان نگاه می کنیم. اگر دید مثبتی نسبت به خودمان داشته باشیم احساس خوبی از خودمان خواهیم داشت. اما بسیاری از زنان نسبت به دیگران برای خودشان ارزش کمتری برخوردارند. ارزش قابل شدن برای خود در جامعه ای که برای زیبایی و کمال انتظار بالایی دارد همیشه آسان نیست.

در این جا چند نکته برای ساختن تصویر مثبت از خود وجود دارد :

  1. از آن چه هستید لذت ببرید :
  2. به اثر انگشت خود نگاه کنید شما بی مانند هستید. هیچ کس دیگری مانند شما نیست. روشی که شما می خندید و لبخند می زنید، عقیده ای که در مورد جهان دارید، روش تفکر شما همه و همه تنها متعلق به شماست این در مورد تمام جوانب وجودی شما صادق است.
  3. اعتقاد داشته باشید که این یگانگی مهم است :
  4. اگر همه مانند هم باشیم، مثل هم فکر کنیم و لباس بپوشیم جهان حقیقتاً خسته کننده خواهد بود. لباسی بپوشید که به شما بیاید. اندازه ی آن مهم نیست. یگانگی عضو ارزشمند از جامعه ی بشری هستید.
  5. یگانگی خود را بپذیرید :
  6. همین طور که برنامه ریزی می کنید و آماده ی تغییرات و پیشرفت در آینده می شوید شخصیت وجودی خود را بپذیرید. پیشرفت و تغییرات قسمت جدا نشدنی زندگی هستند. در سن 20 سالگی نسبت به سن 12 سالگی شدیداً تغییر کرده اید. همین طور در سن 40 و 60 سالگی با تجارب و معلوماتی که کسب می کنید دید شما به جهان تغییر و پیشرفت می کند. همیشه به خودتان یادآور شوید که چه شخصیت وجودی عجیبی دارید.
  7. روش هایی برای ترقی یگانگی خود پیدا کنید. تحرک و ورزش باعث می شود که شما احساس خوبی داشته باشید. ورزش نه تنها شما اجازه می دهدکه حس خوبی داشته باشید، بلکه عضلات را به تحرک وا می دارد و باعث می شود شما احساس سرزندگی کنید و با بدن خود احساس ارتباط نزدیک تری می کنید، منظم ورزش کنید، ورزش ملایم و منظم شما را از حالات منفی دور می کند و ذهن شما را روی تنفس، بنیه و قدرت بدنیتان متمرکز می کند. وقتی شما تمرینانتان را تمام کنید حالات منفی شدت شان کم می شود و یا احساس کمال و پیشرفت جایگزین آن می شود.
  8. یک شخصیت جالب به وجود آورید. زندگی را تجربه کنید. به دنبال تجربه و حادثه باشید. برروی سرگرمی ها، بازی با کودکان و یا رقابت های جدید تمرکز کنید. فکرهای منفی را از خود دور کنید و اعتقاد داشته باشید که شما یک انسان فوق العاده و دوست داشتنی هستید. یک سری خصوصیت منفجر به فرد خود را نزدیک آینه و یا هر جای دیگر نصب کنید تا ان را هر روز ببینید. به آرایش خود اهمیت دهید. از گرفتن دوش اب گرم طولانی مدت پرهیز نکنید.
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: