چه به آنها کیسه ی زیر چشم بگویید و چه پف و حلقه ی دور چشم ، احتمالا این مشکلی است که اصلا دوست ندارید با آن از خواب بیدار شوید . اما خوشبختانه ترکیباتی برای برطرف کردن پف چشم ها وجود دارند و شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از زیان های احتمالی ، از آنها استفاده کنید . از جمله ی این مواد هم می توان به گلاب و آلوئه ورا اشاره کرد.

اولین قدم این است که روغن لیمو ، روغن اسطوخودوس ، ژل آلوئه ورا و روغن گل رز را در یک بطری اسپری دار بریزید و به خوبی بطری را تکان دهید . آلوئه ورا یک ضد التهاب قوی است که خاصیت التیام بخشی نیز دارد. این درحالی است که روغن گل رز حاوی اسید چرب های مفیدی می باشد که به جوانسازی پوست کمک می کند . هم روغن لیمو و هم روغن اسطوخودوس آنتی اکسیدان و آنتی میکروب هستند.

قبل از رفتن به رختخواب ، پوست را به خوبی تمیز و آرایش خود را پاک کنید . محلولی را که ساخته اید را روی پوست صورت اسپری نمایید. حتما چشم ها را ببندید .

به آرامی ترکیب را اطراف چشم خود ماساژ دهید و کمی صبر کنید تا خشک شود . فراموش نکنید که از بالش مناسب موقع خواب استفاده نمایید. صبح روز بعد خواهید دید که چشمان شما پف کمتری دارد .

مواد لازم

نصف اونس روغن گل رز نصف اونس ژل خالص آلوئه ورا ده قطره روغن اسطوخودوس پنج قطره روغن لیمو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: