اگر شما از روش های زیر برای اتو کردن موهایتان استفاده کنید ، علاوه بر این که موهایی صاف و براق خواهید داشت ، موهایتان سالم نیز می مانند: پس از شستن موهایتان و خارج شدن از حمام ، موهایتان را با حوله خوب خشک کنید.

پس از شستشوی صحیح ، یک شانه و با کمک دستان تان موهایتان را شانه کنید و آن را صاف کرده و یا به صورت حلقه حلقه شکل دهید.

بهتر است هنگامی که موهایتان را به تازگی شسته اید و تمیز کرده اید، از اتوی مو برای حالت دادن و صاف کردن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته اید ، اگر از اتوی مو استفاده کنید ، این چربی ها و آلودگی با حرارت اتو به خود موهایتان می روند و موهایتان آسیب می بینند.

پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتوی مو ، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار ، از باد سرد آن استفاده کنید. این کار موهای شما را براق تر می کند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکرده اید ، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده اید.

برای این که حرارت اتوی مو کمتر روی موهایتان باقی بماند ، پیش از اتو کردن موهایتان ، آن ها را شانه کنید. حتما قبول دارید که اتو کردن و صاف کردن موهای شانه شده بسیار راحت تر از موهای نامرتب و درهم است. ما در این صورت می توانید دفعات کمتری اتوی مو را روی موهایتان بکشید.

بهتر است شب به حمام بروید و موهایتان را بشویید و تمیز کنید و سپس آن ها را اتو صاف کنید و به رختخواب بروید ، چون این کار موجب می شود صبح موهای مرتب تر و زیباتری داشته باشید. اگر با موهای خیس و نامرتب بخوابید ، صبح زود بعد باید مدت بیشتری را برای صاف کردن موهایتان با اتوی مو مصرف کنید و به طور مسلم ، موهایتان حرارت بیشتری خواهند دید.

برای این که موهایتان بهتر حالت بگیرند ، هر بخشی از آن را می خواهید اتو بکشید ، ژل بزنید ، این کار موجب می شود موهایتان بهتر حالت بگیرند و زیبا و براق و نیز به نظر بیایند.

درست است که از اتوی مو برای صاف کردن موهایتان استفاده می کنید ، اما فراموش نکنید شما نباید بیش از پنج دقیقه اتوی مو را روی موهایتان نگه دارید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: