درمان بیماری به روش پزشکی

در درمان بیمارهای قلبی با روش پزشکی باید از پزشکان متخصص استفاده شود.

1- کرومیوم:کرومیوم، کلسترول و تری گلیسیرید را پایین می آورد.

2- مس: مس کلسترول را کنترل کرده و از پاره شدن و خونریزی رگ ها جلو گیری می کند.

3- منیزیوم: فلزی بسیار مفید برای قلب است و ضربان قلب را نیز منظم می کند.

4- پتاسیم: مانند کلسیم و منیزیوم برای کنترل فشارخون و ریتم قلب بسیار مهم است.

5- چربی اشباه نشده امگا 3 ‏: مقدار کلسترول را کاهش داده و از چسبیدن پلاکت های خون جلو گیری می کند.

‏6- سلنیوم: آنتی اکسیدانی است قوی که همراه با ویتامین ای از خراب شدن رگ ها جلوگیری می کند. کمبود آن دربان باعث تصلب شرایین می شود.

7- ویتامن ای: یکی از بهترین ویتامین ها برای حفاظت قلب و رها است. اهن زیاد .وبدن خطر حمله قلبی را افزایش داده و ازجذب ویتامین ای جلو گیری می کند.

8- ویتامین سی: این ویتامین باعث کاهش کلسترول و جلوگیری از تصلب شرایین شده و تری گلیسرید را پایین آورده وسبب سلامتی رگ ها می شود.

9- بتاکاروتن: این ماده در بدن تبدیل به ویتامین آ می شود و حتی می تواند ‏افراد را از بیماری قلبی تا حدی مصون نگه دارد.

10- ویتامین ب 6: از جمع شدن اسید امینه هوموسیتئین که باعث خراب شدن رگ ها و تصلب شرایین می شود جلو گیری می کند. البته ب 12و اسید فولیک نیز همین اش را دارند. کمبود این ویتامین ها باعث افزایش کلسترول شده که منجربه تصلب شرایین می شود.

11- نیاسین: ویتامین ب 3 ‏نیز نامیده می شود و در پایین آوردن کلسترول نقش مهمی دارد.

12-. کارنی تین: برای مداوای حمله قلبی به کار می رود. این ما.ه قدرت عضلات قلب را بالا برده و تری گلیسرید را پایین می آورد.

13- پرولین: در بسیاری از بافت های بدن وجود دارد وبرای سلامت پوست، تاندون ها، قلب و مفاصل ضروری است. پرولین قلب را تقویت می کند. در بسیاری ازدارو های قلبی موجود است.

14- کو لین: تری گلیسیرید را پایین می آورد.

15- کو آنزیم کیو 10: آنتی اکسیدان است و برای درمان بیماری های قلبی به کار می رود. درد قلب و سینه را برطرف و تپش قلب را تنظیم و عضله قلب را تقویت می کند. اثر ویتامین سی، بتاکار وتن و ویتامین ای را افزایش داده و فشارخون را پایین می آورد.

16 بابوفلا وونوئید: آنتی اکسیدان مخصوصی است که در بعضی میوه ها و سبن ی ها و جای سبز وجود دارد. کلسترول را کاهش می دهد و از چسبیدن پلاکت های خون جلو گیری می کند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: