در این روش سوزن های میکروسکوپی ریزی به داخل درم پوست نفوذ کرده و بالا کشیده می شوند. نتیجه این امر تولید الاستین و کلاژن است که پوستی محکم و سالم را برای شما به ارمغان می آورد.

در این شیوه چون RF با سوزن های ریز همراه است در نتیجه گرمای حاصل از آن بر روی لایه خارجی پوست نیست.آن بسیار عمیق نفوذ می کند و لایه بالایی را پوست را سرد می کند.

این سوزن های ریز به عمق معینی از پوست وارد می شوند و انرژی حاصل را در داخل پوست آزاد می کنند.این امر باعث گرم شدن بافت های عمیق تر شده که در نتیجه تحریک کلاژن و تولید فیبرهای کلاژن را بهمراه خواهد داشت.نوک این سوزن ها از طلای بسیار بسیار کمی پوشیده شده است که بنوعی هادی جریان به سمت داخل هستند.

صورت شما باید 40 دقیقه قبل از شروع بی حس شود.انجام این عمل بر روی کل صورت حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشد که بسته به منطقه و آستانه درد می تواند متغیر باشد. بلافاصله پس از عمل صورت شما گرم ، قرمز و متورم است و حدودا پس از 4 روز علائم سوزن از بین می روند. همچنین به تدریج پوست صورت شما شروع به سفت شدن می کند.

بعد از گذراندن چندین دوره بدون شک شما تفاوت محسوس را در پوست صورت خود مشاهده می کنید. به چین و چروک های پوست ، سفت کردن پوست و جوانسازی کمک خواهد کرد و اندازه (سایز) منافذ پوست را کاهش می دهد.

RF منجر به بهبود قابل توجهی در کیفیت و بافت پوست می شود.با این روش درمان ساده ای برای مشکلات پوستی خود خواهید داشت. بعلاوه این شیوه در درمان زخم های عمیق حاصل از آکنه ، زخم های آتروفیک ، سوختگی و زخم های حاصل از جراحی بسیار موثر خواهد بود.

مزایای RF

ـ حداقل تهاجم را بر روی پوست دارد.

ـ مدت زمان انجام عمل بسیار کوتاه است.

ـ خطرات بسیار کمی دارد.

مراحل RF

این سوزن های ریز در درمان پوست صورت و ایجاد فاکتور رشد به منظور ایجاد مکانیسم بهبود طبیعی موثر خواهد بود.اثر آن مشابه لایه برداری است اما آسیب آن بر اپیدرم به حداقل رسیده است.بنابراین به عنوان یک درما آسان و بی خطر با حداقل درد توصیه می شود.

پس از عمل

قرمزی و تورم ممکن است تا چند ساعت یا حتی 24 ساعت پس از درمان وجود داشته باشد.باید از ماساژ و تماس زیاد با آفتاب در این زمان اجتناب شود.درمان های تهاجمی تر منجر به پوسته پوسته شدن پوست شده و پس از آن لایه جدید را برای آن بوجود می اورند اما در RF اینگونه نیست. در این مرحله از کرم های مرطوب کننده و ضد افتاب استفاده نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: