وقتی که فکر می کنید میزان ریزش موی شما به حد غیر قابل قبولی رسیده است، باید بفکر پیوند مو بعنوان یک روش درمانی بیافتید. پیوند موی زود هنگام امکان راحت تری را برای پوشاندن منطقه فراهم آورده و بفرد اجازه می دهد تا ظاهر طبیعی و پر از موی سر را حفظ نماید. در جلسه مشاوره رایگان، تعداد پیوندهایی که شما احتیاج دارید توصیه می شود.

این توصیه براساس طرح ریزش مو، کافی بودن موهای منطقه دهنده فولیکول، استفاده از پروپشیا و یا دیگر محصولات ریزش مو، سابقه خانوادگی، و سابقه پزشکی شما می باشد. اغلب افراد کاندید خوبی برای پیوند مو می باشند. دانستن مشخصات موها نظیر رنگ، تراکم منطقه دهنده پیوند اندازه کمی مو و طاسی سر همگی مهم می باشند.

با بکار بردن بهترین تکنیکهای موجود پیوند مو، اکثر بیماران می توانند تنها در یک جلسه به نتیجه دلخواه دست یابید. کاشت مو به روش خارج نمودن واحدهای (FUE)Follicular Unit Extraction فولیکولی و کاشت مو به روش خارج نمودن نواری از پوست سر از طریق جراحی (FUSS)Follicular Unit Strip Surgery و تهیه واحدهای فولیکولی از جمله طبیعی ترین راه های پیوند مو بوده و تنها شیوه های موفقیت آمیزی هستند که فرم طبیعی را تقلید می کنند. با ابداع تکنیک کاشت مو به روش خارج نمودن واحدهای فولیکولی دومین (FUE)Follicular Unit Extraction راه حل برطرف نمودن کمبود موهای منطقه تک فولیکولهای مو را از هر منطقه ای در بدن خارج نمود. در نتیجه میتوان موهایی مثل موهای سینه را در ناحیه تاج سر استفاده کرد.

فولیکولهای به دست آمده از پشت سر به همراه فولیکولهای موی بدن می تواند تراکم مناسبی را در منطقه تاج سر بوجود آورند که منجر به حصول ظاهر طبیعی تر می گردد. با استفاده از پیوند مو با روش فولیکولار یونیت و با دانسیته بالا، طاسی می تواند در یک تا 3 جلسه درمان شود. هر جلسه فقط 4 تا 5 ساعت بطول می انجامد. شما می توانید روز بعد به کار خود باز گردید و فعالیتهای طبیعی خود را 3 روز بعد از سر گیرید. دو روز پس از عمل جراحی شما می توانید شستشوی سر را آغاز کنید و 4 روز پس از عمل می توانید فعالیتهای روزانه خود را از سر بگیرید. مطمئناً 10 تا 14 روز پس از عمل بخیه های ناحیه عمل در کلینیک برداشته می شود. موهای پیوند شده برای 2 تا 3 هفته رشد خواهد کرد و سپس میریزند پس از پیوند رشد مو در عرض 3 تا 5 ماه پس از جراحی شروع می شود و ماهیانه حدود نیم اینچ به رشد خود تا آخر عمر ادامه می دهند به حدی که ظرف مدت 8 تا 9 ماه افزایش قطر و اندازه آن ادامه می یابد. نتیجه نهایی را حدود در عرض یک سال مشاهده خواهید نمود. شما می توانید موهای خود را اصلاح کنید، فر بزنید، صاف کنید یا رنگ کنید. موهای پیوندی شما همانند موهایی که قبلاً داشته اید کاملاً طبیعی به نظر می رسند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: