کمر لطیف و نرم در لباس­ های نیمه تنه در لب ساحل یا در هنگامی که لباس به تن ندارید زیبا و عالی به نظر می­رسد.

برس بدن: جهت تحریک کردن گردش خون و از بین بردن لکه­ ها،‌هر روز از ران­ها تا باسن برس زدن را شروع کده و سپس به سمت بالا و به طرف شانه­ ها بروید. برای این کار شما به یک برس دسته بلند- تصویر زیر- نیاز دارد.

برای کمرهای لکه ­دار: یک نوار مخصوص -ساخته شده از فیبر طبیعی- تهیه کرده و به صورت روزانه از آن برای جلا دادن پوستتان استفاده کنید. این کار باعث تحریک گردش خون و لایه­ برداری بصورت همزمان می­ شود. برای تولید یک کف پاک کننده، از ژل یا ماده شستشوی بدن استفاده کرده و بعد از آن بدن را زیر دوش به خوبی بشوئید. مقداری روغن مخصوص ضد باکتری روی یک کاردک خاص مالید و روی سطوح حساس بمالید و از فرد دیگری (مادر یا دوستتان) بخواهید تا کِرم را روی مناطقی که دستتان نمی­رسد.

استفاده از ماسک: برای استفاده از ماسک پاک کننده و روشن کننده در روی کمرتان به فرد دیگری نیاز دارید. بعد از اینکه ماسک روی کمرتان قرار گرفت، به مدت 10 دقیقه روی شکمتان بخوابید و استراحت کنید.

استفاده از کِرم­های آرایشی صورت برای کمر: اگر به اندازه کافی بودجه دارید، یک روش درمانی حرفه­ای برای کمرتان در نظر بگیرید. یک بار در ماه بهترین حالت است. این کار می­تواند تمامی لکه­های کوچک روی پوست را پاک کرده و کمر شما را جوان سازد. این کار قبل از یک روز تعطیل در زیر نور آفتاب بسیار مناسب است.

بخار دادن: اگر امکان دارد برای پاکسازی منافذ و کاهش تراکم چرک در روی پوست، هفته­ای یک بار به بونا بروید تا کمرتان را در باشگاه، مراکز بهداشتی و یا حمام­ها بخار دهید. این کار بسیار آرامش­بخش است. قبل از رفتن به درون سونا، ماسک تمیزکننده را روی نقطه نقطه کمرتان بمالید. این کار باعث خروج آلودگی­ها و ناخالصی­ها می­شود.

مرطوب کردن: اسپری­های بدن یک راه آسان برای مرطوب کردن کمر می­باشند. از فرمولاسیون­هایی استفاده کنید که از روغن­های گیاهی خالص تهیه شده­اند. بعد از حمام کردن، آنها را روی پوست خشک بمالید از اسپری­های «روغن خشک» خودداری کنید چراکه آنها حاوی روغن معدنی و عوامل گازی معلق در هوا می­باشند که می­توانند پوست را خشک سازند و به محیط زیست صدمه بزنند.

برنزه کردن: برای افرادی که دارای پوست رنگ پریده هستند، برنزه کردن کمر یکی از بهترین کارهاست. هرگز برای برنزه کردن کمر که دوست من یکبار انجام داد را تکرار نکنید و اصولاً از پودر برنزه کردن استفاده نکنید.

کمر باید تحریک بیشتری باشد! ما باید از بزرگ شدن سایز کمرمان جلوگیری کنیم. اینکار خیلی دشوار نیست. کارهای ساده­ای مثل راه­رفتن، دویدن یا از پله­ها بالا و پایین رفتن بسیار مفید می­باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: