امروزه عروس ها می توانند از میان مدل های گوناگون و بسیار متنوع لباس عروسی، بهترین مدل را برای خود برگزینند. بنابراین می توانید با کمک رنگ و مدل لباس امکان زیباتر ساختن خود را داشته باشید. حتی انتخاب شما در رنگ نیز محدود نخواهد بود زیرا اکنون لباس های عروسی در رنگ های متنوع اما بسیار روشن موجودند. امروز نمی توان چیزی را به عروس تحمیل کرد و خیاطان این را به خوبی می دانند. عروس های در عصر حاضر سن بیشتری دارند (سن ازدواج به طور متوسط بین سی و چهل و پنج است) و به حدی به بلوغ و خود کفایی رسیده اند که تحت تاثیر هیجانات و اصرارهای خویشاوندان قرار نگیرند.

انواع پارچه برای لباس عروس

اکنون چون گذشته لباس های عروسی از مقدار زیادی پارچه ی سنگین دوخته نمحی شوند. لباس عروسی من آن قدر سنگین بود که در روز عروسی ام ضعف کرده بودم. خویشاوندان پس از حدود بیست سال هنوز هم آن را به خاطر دارند. استفاده از تور و نوار هنوز هم از جزییات مهم لباس عروس است اما اکنون این اقلام بسیار ضعیف تر و سبک ترند.

براساس بودجه ی خود لباس عروسی تهیه کنید

مسلم است که شما می خواهید زیباترین لباس را در این روز استثنایی بپوشید اما نباید تمام پول خود را برای خرید لباس از دست بدهید. مدلی را انتخاب کنید که بیشتر به تن شما برازنده است. بدین شکل موارد مورد نظرتان کمتر خواهد شد و انتخاب برایتان آسان تر می شود.

به همه جا سر بزنید. تصور نکنید بهترین لباس آنی است که از گرا قیمت ترین فروشگاه خریداری شود.

اگر مورد فوق العاده ای پیدا کردید نگران اندازه ی آن نباشید با چند دست کاری مناسب و درست می توانید یک لباس عروسی فوق العاده داشته باشید.

آگهی های روزنامه را نیز بررسی کنید. موارد باور نکردنی در آنها می توانید بیابید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: