ماساژ چانه و استخوان فک هنگام ماساژ دادن قسمت تحتانی صورت گیرنده، از روش فشردن استفاده نمایید. با فشار دادن چانه آغاز نمایید، در امتداد استخوان فک کار کنید و سپس روی عضلات جویدن دور بزنید. اگر پیدا کردن محل این عضلات برایتان مشکل است، انگشتان خود را روی گونه های شخص قرار دهید و از او بخواهید دندانهایش را به هم فشار دهد. با انجام این کار، شما قادر خواهید بود عضلات را، که هنگام انقباض در صورت بالا آمده و سفت شده، احساس کنید. بعد از اینکه ماساژ دادن چانه را انجام دادید، لبه ی استخوان فک را در چانه بگیرید و سپس دستهایتان را آهسته بیرون بکشید، به ملایمت سرتاسر استخوان فک را تا نرمه ی گوش فشار دهید.

ماساژ گونه ها و گوش ها

ماساژ دادن گونه ها یک توالی دو قسمتی را دربرمی گیرد که با یک حرکت وسیع روی گونه ها شروع می شود و با کشیدن و فشردن گوش ها خاتمه می یابد. پاشنه دستهایتان را به ملایمت در طرفین بینی قرار دهید، با انگشتانتان به طرف گوش ها اشاره کنید.

اکنون، به آهستگی دستهایتان را از هم جدا سازید، آنها را با دقت و محکم روی گونه ها به طرف گوش ها بلغزانید. گوش ها را بین انگشتان و پاشنه دستهایتان را محکم بگیرید و خیلی با احتیاط آنها را دور از سر بکشید. با فشار دادن اطراف گوش ها با انگشتان و شست خود توالی را کامل کنید.

هنگامیکه ماساژ دادن گونه ها و گوش ها را تمام کردید، برای مرتبط کردن صورت به سر آماده می شوید. این عمل شامل یک حرکت وسیع است که در سه قسمت انجام می شود. ابتدا، کف دستهایتان را به شکل فنجان روی چشم های گیرنده و انگشتان شست خود را کنار بینی بگذارید. برای یک لحظه در این حالت باقی بمانید، اجازه دهید چشم ها در تاریکی دستان شما استراحت کنند. سپس، با استفاده از انگشتان خود دستهایتان را به نرمی روی صورت، روی گونه ها و زیر گوش ها به پشت گردن بلغزانید. بدون توقف، دستهایتان را به بالای گردن بکشید، دستهایتان را زیر سر فنجانی شکل کنید و به طرف خودتان بکشید، به آرامی به قله ی سر و سپس به هوا بیایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: