تصلب شرایین

‏باید گفت که تصلب شرایین که عامل اصلی بیماری های قلبی و مغزی می باشد، با خوردن غذا و گیاهان مناسب - که در بخش درمان توضیح داده شده است - کاملا قابل معالجه بوده و در مراحل اولیه احتیاج به عمل جراحی ندارد. شخص با استفاده از رژیم غذایی مناسب، ویتامین ها و گیاهان مفید می تواند رگ های خود را تمیز کرده و به زندگی عادی خود برگردد.

‏تصلب شرایین یعنی سفت شدن، کلفت شدن و از دست دادن قابلیت ارتجاعی دیواره رگ ها مخصوصا سرخ رگ ها است. یعنی رگ هایی که خون، این ماده حیاتی را از قلب به سلول ها و اعضا بدن می رسانند و اگر این رگ ها بسته شوند و خون نتواند به آسانی از آن ها عبور کند، شخص دچار حمله قلبی و یا سکته مغزی می شود.

علل بروز بیماری

1- استفاده بیش از حد چربی 2- نوشیدن آب دارای اصلاح زیاد و خوردن غذاها یی که دارای مواد شیمیایی ‏رنگی و اسانس دار می باشند. 3- جمع شدن فلزات سنگین در بدن 4- رسوب فلورید سدیم در بدن 5- خوردن شکر و شیرینی زیاد (خوردن بیش از شش قاشق چای خوری شکر باعث لخته شدن خون می شود). ‏6- استرس و نا راحتی 7- نداشتن فعالیت بدنی و ورزش نکردن، 8- اعتیاد به سیگار و الکل 9- استفاده از قرص های آنتی بادی 10- سر و صدای زیاد 11- استفاده از لبنیات

تشخیص بیماری

‏اگر یگ یا تعدادی ازعلائم و عوارض زیر در شخص مشاهده شود، ممکن است به این بیماری دچار شده باشد. پس بهتراست به پزشک خود مراجعه کند.

1- خستکی شدید بعد از یک وعده غذای سنگین. 2-‏. فراموشی در موارد معمولی و در هنگام کارهای روزانه. 3- اگر ایده های جدید به مغز خطور نکند. 4- احساس ضعف، سردی، مورمور شدن و یا سوزش در پاها و یا انگشتان پا. 5- داشتن سردرد متمادی. 6- بی خوابی شدید. 7- سنگینی و احساس خفگی در سینه. 8-‏. نفس نفس زدن در هنگام قدم زدن و یا کارکردن. 9- درد در عضلا‏ت پشت ساق پا بعد از قدم زدن که پس ازمدتی استراحت از بین می رود. 10- اگر پس از یک خواب سنگین و بعد ازبرخاستن ازخواب هنگامی که کمی ‏ورزش می کنید وسط قفسه سینه درد بگیرد ولی پس ازکمی استراحت از بین برود و تا صبح روز بعد برنگردد. 11- اگر روی پوست قوزک پا زخم کوچکی دارید. 12- سرگیجه وناهنجاری های قوه شنوایی برای مدتی کوتاه. 13- تار شدن و تاریکی چشم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: