ورم و درد در پستان

آرد باقلا با سکنجبین و یا آرد باقلا با سکنجبین و زهره گاو را ضماد کنید .

اگر ورم سرد باشد، زیره و کرفس و سداب را ساییده و خمیر کرده و ضماد کنید. یا بابونه و بادیان را ساییده و ضماد کنید .

اگر ورم گرم باشد شیره خرفه و سرکه یا روغن بنفشه را ضماد کنید .

آرد باقلا ،آرد جو،گشنیز خشک ساییده و نبات را کوبیده با سفیده تخم مرغ ممزوج کرده وضماد کنید .

تا جریزی و کاکنج به تنهایی یا باهم کوبیده و ضماد شود مفید است .تخم کتان و بابونه و اکلیل وکنجد نیز مفید است .

ورم از ماندن شیر در پستان

مثلاً کودک شیر را نخورده است و یا به علل دیگر شیر در پستان مانده است .تخم کتان ، بابونه ، گل بنفشه،گل ختمی ، تخم شنبلیله را بسایید وخمیر کرده وضماد کنید .

اگر شیر در پستان عفونت کرده باشد .

پیاز را بکوبید و با خمیر ترش و آرد باقلا و روغن کنجد ضماد کنید یا تخم مرو وتخم گشنیز و گل ختمی وآویشن را با شیر گاو بجوشانید و روی ورم ضماد کنید. برای هرنوع ورم پستان ضماد باقلا که با سرکه و نعناع پخته شده باشد خوب است .

ورم سخت در پستان

اگر ورم به سختی می رود و ضماد های نرم کننده کارایی ندارند ، بلافاصله باید به وضعیت زهدان رسیدگی شود اکثراً ریشه بیماری ها در آن جا است وضعیت پریودها سئوال گردد و براساس تشخیص داروهای درمان بیماری های زهدان که نسخه های آن را در بخش های مربوطه ذکر کردیم بکار برید.

اگر ورم همپنان رو به سختی رفت و داروها مشکلی را حل نکردند و یا بهبود به کندی صورت می پذیرد، درمان غده های بد خیم را بکار برید که در بخش سرطان رحم ذکر کردیم. بکار بردن این دارو به آن معنی نیست که ورم مشاهده شده سرطانی است بلکه به این دلیل است که روش درمانی مذکور علاوه بر سرطان برای هر نوع غده و ورم سخت درمان کننده است، وانگهی اگر ورم مذکور سرطانی هم باشد ما با یک تیر دو نشان زده ایم. البته باید توجه داشت که بسیاری از ورم ها تا آستانه تبدیل شدن به سرطان پیش می روند ولی تا حدود زیادی در در همان حد متوقف می مانند و منتظر فرصتی مناسب می نشینند که به صورت سلول های سرطانی هجوم خود را آغاز نمایند ابن فرصت را اغلب پزشکان فوق تخصص غربی (طب جدید) به آنها می دهند و با تجویز دارو های شیمیایی و جراحی، ورم های سخت را تبدیل به ورم های سرطانی میکنند و اگر قرار است بیمار مثلاً 15 سال دیگر بر اثر بیماری فوق فوت کند اطباء غربی ظرف مدت کوتاهی او را از رنج زیستن راحت می کنند. پس برای درمان ورم های پستان به خصوص ورم های سخت می توان نسخه درمان سرطان رحم را برگزید و با خیال راحت آن را مصرف نمود .

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: