چگونه همیشه شاداب و سلامت باشید؟

همیشه غذاهایی را می خورید که خوشمزه ترند ، بعد شکمتان را از آن پر می کنید. پس وزن بیشتری اضافه می کنید و بنابراین مشکلاتتان سخت تر می شوند و خود را از نعمت لاغری تا ابد محروم نگه می دارید. حتی یک لحظه هم راجع به لذت نبردن حرف نمی زنید. من نمی گویم که باید غذایی بخورید که حس چشایی تان را ارضاء نکند.

نه! منظورم این است که می توانید غذایی بخورید که مزه اش بی نظیر باشد ولی در عین حال به خواسته های بدنتان جواب بدهد.

تنها چیزی که به شما پیشنهاد می کنم این است که به فکر خوردن غذاهایی باشید که 710 درصدش آب است (میوه جات و سبزیجات) و 30 درصد دیگر غذاهای آب گرفته (هر چیز دیگری). صبر کنید و خواهید دید که با سبزیجات و میوه جات چه ها که نمی شود کرد. خیلی بیشتر از چیزی که مردم فکر می کنند. نظریه های نو و خلاق و امیدوار کننده کتاب تناسب و تندرستی مطمئنا نحوه خوردن شما را برای همیشه تغییر خواهد داد و راه جدیدی در زندگی پیش پایتان باز خواهد کرد.

تمام این حرف ها در یک جمله خلاصه می شود: اگر می خواهید همیشه سرحال و شاداب باشید و در بهترین وضعیت بدنی به سر ببرید باید غذای تازه و زنده بخورید. حتما برای فهمیدن این جمله نباید دکترا داشته باشید. بدن زنده از غذای زنده ساخته می شود! غذای زنده غذایی است که آب زیاد داشته باشد.

در غیر این صورت دیگر آن غذا زنده نیست و اگر 70 درصد پرهیز غذایی تان را غذای مرده و تغییر شکل یافته و غیر طبیعی تشکیل دهد، خواهید دید که چه بلایی بر سر بدنتان خواهد آمد. سبزیجات و

صیفی جات و میوه جات درصد آبشان بسیار بالاست. بقیه غذاها فشرده اند یعنی آب ندارند.

می خواهم کاری کنم. می خواهم انسان را به عنوان یک موجود زنده با دیگر پستانداران مقایسه کنم. موجوداتی که کره زمین را با ما سهیمند. به همه پستانداران نگاه کنید. من در مورد حیواناتی صحبت نمی کنم که در باغ وحش یا حیوان فروشی به سر می برند. چون آنها تحت سرپرستی و نظارت انسانند. پس در بسیاری از مشکلات با انسان ها شریکند ولی جدا، تا به حال یک ببر چاق و یا یک یوزپلنگ را در دنیای وحش دیده اید؟ آیا تا حالا در طبیعت دیده اید که حیوانی دندانش را از دست بدهد و با دندان مصنوعی غذا بخورد؟

و یا برای شنیدن کمک شنوایی داشته باشد؟ یا برای دیدن عینک بزند و وقتی موهایش می ریزد از کلاه گیس استفاده کند و یا این که برای تنظیم ضربان قلبش از دستگاه استفاده کند و یا به جای کلیه از دستگاه تجزیه؟ آیا تا به حال شنیده اید که میلیون ها حیوان در اثر بیماری قلبی مرده اند؟ یا نیم میلیون از سرطان تلف شده اند؟ یا 250000حیوان در اثر بلاهای ناگهانی جان داده اند؟ یا این که هزاران هزار از بیماری دیابت زجر می کشند؟ نه! در واقع به این دلیل است که حیوانات در طبیعت فقط با خوب خوردن، تندرست زندگی می کنند. و در مرور زمان و جریان زندگی هم می میرند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: