رابطه جنسی یک غریزه طبیعی در وجود انسان‌ها است و از نظر روانشناسی یک ابزار برای نشان دادن روابط عاطفی عمیق بین دو شخص محسوب می‌شود. پس اگر از رابطه جنسی لذتی نمی‌برید، باید علت آن را شناسایی کرده و درجهت رفع آن اقدام کنید. رابطه جنسی به روش‌ها و اشکال مختلفی انجام می‌شود اما معنایی فراتر از آمیزش جنسی دارد؛ با یادگیری روش صحیح رابطه جنسی می‌توانید کیفیت رابطه زناشویی‌تان را ارتقا داده و به اوج لذت برسید.

روغن بادام شیرین پوست های حساس را مرطوب و نرم می کند. بوی فوق العاده ای دارد و خوردن آن بی خطر است، بنابراین برای رابطه جنسی دهانی و مقعد گزینه مناسبی است. این روغن قدرت ماندگاری بالایی دارد، پس نیازی نیست نگران اعمال کردن مجدد آن در بازه های زمانی کوتاه مدت باشید. یکی از محدودیت های مهم که نیاز است تا به خاطر داشته باشید: روغن بادام را نباید با کاندوم لاتکس استفاده کنید. این مساله برای این روغن و تمام روان کننده های مبتنی بر روغن صادق است. این روغن می تواند باعث پارگی کاندوم ها شود.

. روغن نارگیل خالص

روغن نارگیل یکی از انتخاب های روان کننده خانگی محبوب برای دلایل خوبی است. این روغن خوشمزه است، یک مرطوب کننده مناسب است و پوست شما آن را جذب می کند، بنابراین بعدا یک کثیف کاری بر روی بدن شما باقی نمی ماند. روغن نارگیل تصفیه نشده یا خالص ممکن است بهترین انتخاب شما برای یک روان کننده کاملا طبیعی باشد. کمترین فرم فرآوری شده را داشته و مانند روغن نارگیل تصفیه شده، سفید نشده است. توجه کنید که روغن نارگیل می تواند باعث ایجاد لکه بر روی لباس ها و ملحفه ها شود. همچنین باید از مصرف روغن نارگیل همراه با کاندوم اجتناب کنید.

. روغن زیتون

روغن زیتون، محصول دیگری است که در خرید بعدی برای آشپزخانه باید آن را تهیه کنید. مانند دیگر روغن های طبیعی، روغن زیتون می تواند برای افزایش رطوبت و کاهش سایش فوق العاده باشد. اما پوست شما روغن زیتون را جذب نمی کند، پس اگر بلافاصله آن را نشوئید، می تواند منافذ شما را مسدود کند. همچنین باید از مصرف روغن زیتون همراه با کاندوم اجتناب کنید.

4. روغن آووکادو

هنوز گرسنه هستید؟ روغن آووکادو یک گزینه انتخابی دیگر است که می تواند تاثیر فوق العاده ای هم در شربت خانه (به عنوان نوشیدنی کاربردی است) و هم در اتاق خواب تان بگذارد. این یک روغن ملایم است که می تواند برای مدتی ماندگاری داشته باشد و هیچ طعم یا بویی ندارد، به این معنا که می تواند برای آمادگی های قبل از انجام رابطه جنسی مناسب باشد. با این وجود، وقتی صحبت از عملکرد روغن می شود، برخی از افراد متوجه شدند که روغن آووکادو به اندازه روغن بادام و روغن نارگیل انتخاب محبوبی نیست. مانند دیگر روغن ها، اگر از کاندوم استفاده می کنید، نباید از این روغن استفاده نمایید.

5. آلوئه ورا

اگر تاکنون از آلوئه ورا جهت آفتاب سوختگی استفاده کرده اید، پس می دانید که می تواند تا چه اندازه آرامش بخش باشد. به عنوان یک روان کننده، آلوئه ورا باعث افزایش آب رسانی و کاهش تحریک پوستی می شود. آلوئه ورا مبتنی بر آب است، بنابراین بر خلاف روغن ها، استفاده از آن با کاندوم بی خطر است. فقط مراقب محصولات مبتنی بر آلوئه با مواد افزودنی مانند الکل باشید.

. روغن حیوانی

روغن حیوانی نوعی کره تفت داده شده است که بیشتر در آشپزی آسیای جنوبی مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن به دلیل داشتن خواص درمانی آن بعنوان جایگزینی برای کره سنتی، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. روغن حیوانی می تواند پوست را مرطوب کرده و نرم کند و اسیدهای چرب سالم را تامین کند، که این مسائل آن را تبدیل به یک روغن خوب برای نواحی حساس بدن می کند. با این وجود، این روغن می تواند باعث پارگی کاندوم شود. و از آنجا که روغن حیوانی یک محصول لبنی است، احتمالا بهترین انتخاب برای رابطه جنسی طولانی مدت نیست. اگر فورا آن را نشویید، در نهایت می تواند بر روی یا داخل قسمت هایی از بدن فاسد شده در جاهایی از بدن که هرگز نمی خواهید که چیزی فاسد شود.

7. یم کوهی Nagaimo

Nagaimo نوعی یم است که در چین، ژاپن و ویتنام محبوب است. این گیاه به دلیل بافت لغزنده و نازک خود، که خاصیتی است که باعث کاهش سایش و تحریک می شود، به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار می گیرد. احتمالا نیاز است تا آن را با چیز دیگری مانند روغن نارگیل ترکیب کنید تا مقدار کافی از یک ماده تا خاتمه رابطه جنسی باقی بماند. در این حالت، اطمینان حاصل کنید که از کاندوم استفاده نکنید.

. سفیده تخم مرغ

حتما این ایده کمی عجیب به نظر می رسد، اما شما اولین کسی نیستید که از سفیده تخم مرغ به عنوان روان کننده استفاده می کنید. اگر تا به حال در هنگام آشپزی انگشت شما به داخل سفیده تخم مرغ رفته است، پس می دانید که می تواند بر روی پوست شما باقی مانده و لغزنده است. این بدان معنا است که وقتی شما بخواهید، می تواند در جای درست باقی مانده و سایش در هنگام رابطه جنسی را کاهش دهد. آماده کردن آن ممکن است کمی دشوار باشد- شکستن یک تخم مرغ بر روی تخت خواب مانند ایجاد یک کثیف کاری به نظر می رسد. از قبل سفیده های تخم مرغ خود را اماده کرده و در یک کاسه در نزدیک خود نگه دارید. ممکن است استفاده از قطره چکان مایع مفید باشد تا فقط به اندازه نیاز سفیده تخم مرغ در دمای اتاق استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: