رابطه جنسی یکی از پایه های اصلی هر زندگی زناشویی است. یکی از موارد مهم برای یک رابطه جنسی لذت بخش صحبت های تحریک کننده است. برای یک رابطه جنسی لذت بخش با این حرفها همسرتان را تحریک کنیددرست است که می توانید در همان لحظه هم حرف بزنید اما الان شاید وقتش نباشد . اگر بی مهابا حرف بزنید، ممکن است باعث شود همسرتان حالت دفاعی بگیرد. از قبل به او بگویید که می خواهید با او حرف بزنید تا هر دو شما فرصت کافی برای فکر کردن به آنچه می خواهید بگویید در اختیار داشته باشید.

با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده، جهت افزایش دانایی زوج های جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارایه مطلب زیر نموده ایم:

رابطه جنسی باید زمان مناسبی صورت پذیرد که بهترین زمان ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است. داکتر رضایی متخصص طب سنتی عنوان می کند:

بسیاری از ناتوانی های جنسی و حتی ناباروری ها ناشی از ضعف و مریضی در دیگر اعضای بدن خاصتاً مغز، قلب، جگر و گرده هاست و نیاز به تداوی توسط داکتر دارد. به گفته وی در چنین مواردی استفاده از دوا های محرک جنسی، چون فراورده های جنسینگ و شبیه آن مفید نخواهد بود و چه بسا عوارضی هم داشته باشد.

فواید رابطه جنسی معتدل

رابطه جنسی معتدل خود فوایده زیادی در بدن دارد که می توان به افزاینده حرارت ذاتی بدن است و دفع کننده مواد زاید بدن بوده و آماده کننده جذب موادغذایی به بدن است همچنین شادی بخش و از بین بردن افکار بد و وسواس است. البته همانطور که در بالا ذکر شد رابطه جنسی باید زمان مناسبی صورت گیرد که بهترین زمان ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است.

 

رابطه جنسی بعد از گرمابه رفتن به مدت طولانی، زمانی که بطن پر است و زمانی که بطن بسیار خالی است به بدن آسیب وارد می کند. رابطه جنسی در زمان نامناسب خود بروز دهنده مریضی است.

 

اگر رابطه جنسی بلافاصله پس از غذا خوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن، سستی عصب ها، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می شود.

 

در کتاب قانون جلد سوم آمده است که عدم تخلیه جنسی باعث آسیب های جدی جسم و روان در زن و مرد می شود، در زنان ابتدا موجب کسالت، سردی تَن و نهایتاً خفگی رحم می شود و در مردان هم باعث متراکم و سمی شدن مَنی شده و بخارات آن به قلب و مغز رسیده و عوارض جدی بر روی این دو ارگان مهم باقی می گذارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: