بهنوش بختیاری بازیگر ایرانی متولد سال 1354 است. بهنوش بختیاری بیشتر در فیلم های طنز کار کرده است. بهنوش بختیاری ازدواج کرده و فرزندی ندارد.اخیرا بهنوش بختیاری دیداری با نوجوانان زندانی داشته است.

 بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت: "اینجا بند زندانیان نوجوانان زیر هجده ساله است که بیشتر بخاطر سرقت و گاها قتل غیر عمد به خاطر عصبانیت کارشون به اینجا کشیده، شاید باور نکنید بخاطر چه مبالغ اندکی بچه ها در زندانن، شاید شام یک شب مهمانی دوستان من بتونه جوونی و ازادی یه انسان رو برگردونه، ازتون خواهش میکنم التماس میکنم دست به دست بدیم زندگی این نوجوون ها رو که از روی خامی و بدسرپرستی دست به این کارا زدن رو نجات بدیم، از خودم شروع کردم و نذر کردم خدا انقدر بهم بده که بتونم هر دوماه یه زندانی که رد مال داره رو ازاد کنم، بسم الله هرکی مرده". 

 بهنوش بختیاری

 

خانواده بهنوش بختیاری

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، این  بازیگر  در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و یک خواهر و دو برادر دارد که هر سه بزرگ تر از او هستند.به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، بهرام پدر  بهنوش بختیاری  اصالتا بختیاری است و از لرهای غیور کشورمان است اما اشرف خانم مادر خانم  بازیگر  تهرانی است و ماجرای ازدواج پدر و مادر بهنوش بختیاری به سال 45 و 46 بازمی گردد که برای اولین بار به صورت اتفاقی با هم دیدار کردند و در حالی که مادر  بهنوش بختیاری  حدود 14 سال داشت زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

 

بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند. بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: