رنگ های گیاهی مناسب برای موهای مشکی

حنای سیاه- ریشه ختمی سیاه- نیلپ- اسطوخودوس در این مورد شما می توانید از مقداری حنای سرخ برای دادن highlight مایل به قرمز در برخی نقاط موی خود استفاده کنید. رنگ های گیاهی مناسب برای موهای بلوند و روشن گل اقاقیا- پوست درخت آلبالو- پوست درخت گل طاووسی- بابونه- گل همیشه بهار- ریشه ی گیاه ختمی- گل نارنج- ریشه زنبق یا سوسن- گل زغفران- زرد چوبه- گل بنگ سفید بابونه 50گرم- آب مقطر300- کایولین 6 قاشق بابونه را یک شب در آب بگذارید تا دم بکشد سپس آن را صاف کرده با کاپولین مخلوط کنید و روی سرتان بگذارید و هر زمان خودتان خواستید شستشو دهید.

رنگ های گیاهی مناسب برای موهای قهوه ای

ساقه ی درخت صبر- پوست درخت دارچین- میخک- گیاه پرسیاوش- ریشه ی بومادران 300 سی سی جوشانده قوی غلیظ ریشه ریواس را به این ترتیب درست کنید 70 گرم از آن ماده را در فنجان ریخته بگذارید 10 دقیقه بپزد یک شب بگذارید تا دم بکشد. جوشانده را صاف کرده و با 6 قاشق کاپولین مخلوط کنید. سپس تخم مرغ و سرکه سیب را به آن بیافزایید بگذارید 45 دقیقه روی سرتان باشد و حالا آبکشی کنید.

رنگ های گیاهی برای موهای خرمایی

گل میخک- اسطوخودوس (برای کلیه موها به جز موهای خشک) مرزنگوش (آویشن)- نعناع- تمشک- رز ماری- مریم گلی- پوست درخت ساسافراسی

رنگ های گیاهی برای موهای خاکستری

پوست درخت ختمی فرنگی

رنگ گیاهی برای موهای قرمز

پوست درخت میخک- قرمز دانه- برگ گل همیشه بهار- حنای سرخ- ختمی چینی سرخ- پوست درخت فندق گفتنی است برای تهیه رنگ های گیاهی فوق می باید 2 فنجان آب به همراه یک قالب صابون زیتون را با ماده ی گیاهی مورد نظرتان مخلوط نموده و کاملاً به شکل خمیر در آورید. برای این کار ابتدا آب مورد نظر را حرارت داده و به حالت جوش در آورید. سپس ماده ی گیاهی و صابون قطعه قطعه شده را به صورت ریز خمیری و غلیظ در آید. در این صورت پس از سرد شدن مخلوط بدست آمده می توان همانند رنگ موهای شیمیایی از آنها استفاده نموده و پس از گذشت 30 تا 45 دقیقه آبکشی نمود.

رنگ موی شرابی

حنا 6 قاشقف دم کرده بابونه 300 سی سی، سرکه یا آب لیمو 1 قاشق . دم کرده بابونه و سرکه را با حنا مخلوط کرده و به مدت 45 دقیقه بگذارید روی سرتان باشد و سپس آبکشی کنید.

رنگ موی شرابی پررنگ

چغندر متوسط 1 عدد، حنا 6 قاشق. چغندر را در مقداری آب بجوشانید با حنا مخلوط کنید 45 دقیقه بگذارید روی سرتان باشد و سپس بشویید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: