ترفندهای زیبایی که بهتر است هرچه زودتر امتحان کنید

  1. وازلین باعث ماندگاری عطر می شود. مقداری وازلین به مچ دست، گردن، داخل آرنج، پشت زانو، قوزک و ساق پا زده و سپس عطر خود را روی آن ها اسپری کنید. از مدت طولانی ماندگاری عطر خود قطعا شگفت زده خواهید شد.
  2. برای درشت دیده شدن چشمانتان، از پودر بچه استفاده کنید. از یک پنبه آرایشی استفاده کرده و پودر بچه را روی مژه های پایین و بالا زده و سپس ریمل بزنید. با این کار مژه های پرپشت و زیبایی خواهید داشت.
  3. روبالشی نخی باعث شکسته و زبر و وز شدن موها خواهد شد. از روبالشی های ابریشمی استفاده کرده تا از بروز موخوره جلوگیری کنید. همچنین روبالشی با جنس ابریشم از ایجاد خطوط و چین و چروک صورت نیز جلوگیری میکند.
  4. قبل از مانیکور کردن و لاک زدن بهتر است ناخن هایتان را با پنبه آغشته به سرکه تمیز کنید. اینکار ماندگاری لاک را نیز افزایش خواهد داد.
  5. شاید دوش آب داغ در صبحی خنک، بسیار دلپذیر و لذت بخش باشد. اما آب داغ باعث آسیب رساندن به پوست سر شده و آن را خشک و مستعد شوره خواهد کرد. بهتر است همیشه از دوش آب ولرم به خصوص در تابستان استفاده کنید.
  6. براش ها و قلم مو ها و پدهای آرایشی خود را تمیز کنید. این وسایل مکان مناسبی برای رشد میکروب و باکتری ها است و ممکن است سبب بروز لک و جوش روی پوست شود. بهتر است آنها را هر دو هفته یک بار بار با آب گرم و شامپو شستشو دهید.
  7. برای آرایش لبها نیز از هایلایتر استفاده کنید. پس از زدن رژ لب از هایلایتر روی مرکز لب و فرورفتگی لب بالایی استفاده کنید، تا آنها را جذاب تر کنید.
  8. بهتر است برای زیبایی و درخشندگی ناخن ها، قبل از هر رنگ لاک، یک لایه لاک سفید روی ناخن ها زده و سپس لاک اصلی خود را روی آن بزنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: