آیا آرایش روزانه وقت زیادی از شما می گیرد؟ اگر پاسخ مثبت است، نگران نباشید چون اینجا مطالبی مطالعه خواهید کرد که به شما کمک می کند بدون آرایش چهره جذاب و عالی داشته باشید. آرایش کردن قبل از هر خروج از خانه می تواند کسل کننده بوده و وقت زیادی بگیرد. همچنین لوازم آرایش می توانند صدمات زیادی به پوست وارد کنند و علاوه بر آن هزینه زیادی برای تهیه آنها می شود که برخی از آنها بسیار گران هستند. تصور کنید قرار ملاقات مهم کاری داشته و به شدت دیرتان شده. اما اعتماد به نفس کافی برای خروج از خانه را بدون آرایش ندارید. بنابراین ملاقات کاری مهم خود را از دست خواهید داد. بنابراین نیاز دارید که ترفند هایی را یاد بگیرید که بدون آرایش نیز زیبا باشید.

ترفند اول

قدم اول برای زیبایی بدون آرایش، پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی به پوست صورت است تا آن را درخشنده و براق سازید. لایه برداری یکی از مهم ترین کارهایی است که به شما کمک می کند پوستی روشن داشته باشید که نیازی به فوندیشن و کرم پودر نداشته باشید.

ترفند دوم

لایه برداری لبها به طور مداوم یک بار در هفته می تواند به شما کمک کند لبهای صورتی تر و نرم تری به طور طبیعی داشته باشید. برای این کار می توانید از یک مسواک تمیز نیز استفاده کنید.

ترفند سوم

ماساژ صورت با استفاده از انگشتان به طور مداوم در روز می تواند از ایجاد چین و چروک جلوگیری کرده و کمک کند بدون آرایش نیز زیبا به نظر برسید.

ترفند چهارم

مراقبت از دندانها در زیبایی صورت بسیار مهم است. پس بهداشت دهان و دندان و مسواک و نخ دندان ها و استفاده از سفید کننده دندان فراموش نشود.

ترفندچهارم

از ترفند های زیبایی و بلند و پرپشت شدن مژه ها استفاده کنید. برای مثال از وازلین می توانید برای تقویت مژه ها استفاده کنید.

ترفند پنجم

از سرم های مو و روغن های ضروری مو استفاده کنید تا موهایی لطیف و بدون وزی داشته باشید.

ترفند ششم

استفاده از ماسک موز یا چای سبزبرای از بین بردن تیرگی دور چشم می تواند بسیار مفید تر از کانسیلرهای شیمیایی و صتعتی برای پنهان کردن آنها باشد.

ترفند هفتم

استفاده از کرم های ضد آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و لک های ناشی از نور آفتاب بسیار ضروری است.

ترفند هشتم

استفاده از آب چغندر قرمز روی لبها و گونه ها کمک می کند تا قرمزی طبیعی و زیبایی روی آنها باقی بماند که نیازی به میکاپ نداشته باشید.

ترفند نهم

از دست زدن و ترکاندن جوش های صورت پرهیز کنید زیرا باعث باقی ماندن لک و اسکار و جای جوش روی صورت شده که برطرف کردن و از بین بردن آنها بسیار سخت خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: