بسیاری از ما باور داریم که آرایش چشم مهمترین بخش است. اما نمی توانیم تاثیر لبها را در آرایش چشم از یاد ببریم. لبهای زیبا هر آرایشی را جذاب خواهد کرد. می توانید آرایش خود را با یک رژلب خوش رنگ، جذاب کنید. اما مشکل پس از آن به وجود می آید. بسیاری موقع پس از پوشیدن لباس متوجه می شوید، یقه لباستان توسط رژلب خوشرنگتان کثیف شده و یا در مهمانی پس از خوردن نوشیدنی، لبه لیوان یا فنجان،آثار رژلب باقی مانده است.

راه هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها از باقی ماندن آثار رژلب روی لیوان و لباس وجلوگیری کنید و آن را ماندگار و ضد آب کنید.

1-از مداد لب استفاده کنید

یکی از بهترین راه ها استفاده از مداد لب قبل از رژلب است. این مرحله از باقی ماندن اثر رژلب شما روی لیوان و لباس جلوگیری خواهد کرد. ساختار مداد لب خشک بوده و بافت کرمی و چرب رژلب شما را نگه می دارد. همچنین مداد لب باعث نمایان شدن فرم لب شده و ایجاد عمق کرده و رژلب مورد علاقه شما را روی لب نگه می دارد.

2-پرایمر لب استفاده کنید

لوازم آرایش نقش پرایمر را خلاصه می کند. پرایمر لب باعث می شود لبها برای دریافت رژلب آماده شده و سطح آن را صاف می کند. ترکیبات پرایمر لب باعث ماندگاری بیشتر رژلب شده و از باقی ماندن اثر آن روی لیوان و لباس جلگیری می کند.

3-گرفتن چربی رژلب

همانطور که چربی میکاپ خود را برای ماندگاری میگیرید، رژلب را نیز می توانید به همان روش ماندگار کنید. ابتدا یک لایه نازک دستمال کاغذی را جدا کرده و آن را روی لب بگذارید و مقداری پودر فیکس به حالت ضربه ای روی لب ها بزنید. این ار باعث مات شدن رژلب و ماندگاری بیشتر خواهد شد.

4-استفاده از کرم پودر

مانند مداد لب عمل کرده  رژلب را در جای خود نگه می دارد. ابتدا روی لبها مقداری کرم پودر زده و سپس با استفاده از پودر فیکس یا پنکیک آن را خشک کنید و لب نها را برای دریافت رژلب آماده کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: