گاهی تشخیص اینکه چه چیزی در چهره یک نفر باعث جذابیت او شده است واقعا سخت است, مثلا در برخی از افراد چشم ها, در برخی طرز خنده, مدل موها و ... به هر حال برخی از ویژگی های صورت میتوانند باعث جذابیت چهره شوند که نمونه هایی از این ویژگی های جذاب را در ادامه به شما معرفی میکنیم.

 

 

عدم تقارن

همیشه چهره های متقارن نیستند که جذاب به نظر میرسند گاهی عدم تقارن در چهره میتواند باعث جذابیت چهره شود . مثلا خنده های کج یک هنرمند معروف برای بسیاری از افراد جالب و جذاب است در حالیکه خنده های کج در واقع هیچ جذابیتی ندارند.

جذابیت

جا افتاده بودن چهره

نتایج تحقیقات نشان میدهد چهره جا افتاده ی آقایان برای بسیاری از خانم ها جذاب است, یعنی خانم ها به آقایان جا افتاده کشش بیشتری دارند. مثلا جرج کلونی یک مرد هالیوودی میانسال است که توانسته است با چهره جا افتاده ای که دارد بین خانم ها حسابی جلب توجه کند.

جذابیت

چال گونه

چال گونه دیگر نیازی به توضیح ندارد و یک نشانه جذابیت در چهره به حساب می آید, در کل خانم ها و آقایانی که روی گونه شان چال دارند جذاب به شمار میروند. شاید عجیب به نظر بیاید که بعضی از افراد برای جذاب شدن عمل زیبایی چال گونه انجام میدهند.

مرد-2

ته ریش آقایان

برخی از آقایان ریش شان را شش تیغه میکنند و برخی ته ریش یا ریش بلند دارند اما اینکه کدام ریش به نظر جذاب تر است مهم است, حتما شما هم میدانید که ته ریش برای 90 درصد از خانم ها جذاب است و میتوان آن را یکی از راه های جذاب شدن چهره آقایان دانست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: