از ریملهای چند کاره برای استفاده در پایین مژه ها و فر دادن و صاف کردن آنها استفاده کرده و به سمت بالا آنها را حالت دهید. اگر از عینک‌های کائوچویی و دسته شاخی استفاده می‌کنید باید وقت بیشتری برای آرایش ابروهایتان صرف کنید. توجه داشته باشید هدف از آرایش شما نمایش بهتر صورتتان است نه عینکتان! پس در انتخاب رنگ ها دقت کنید.

glass2

‌هنگام زدن سایه چشم توجه داشته باشید سایه تیره، چشم را کوچکتر و سایه روشن، چشم را درشت تر نشان می دهد. رنگ روشن سایه را روی کل پلک، رنگ متوسط را روی پایین پلک و رنگ تیره را روی گوشه خارجی بکشید تا به نگاهتان عمق بدهید.

خط چشم را به آرامی با کششهای کوتاه، از داخل به خارج چشم بکشید. دقت کنید ریمل کمتری روی مژه‌های پایین بمالید.اگر مژه های به هم چسبیده دارید، با شانه مژه آنها را شانه کنید. اگر زیر چشمانتان مشکلی از قبیل پف، لکه یا... دارید، زدن ریمل به مژه های زیرین توصیه نمی‌شود، چون این کار پف و یا لکه‌ها را برجسته ‌تر جلوه می‌ دهد.

اگر قاب عینک شما تیره باشدف نیازی به استفاده از رنگها در سایه چشم نیست، فقط کافی است مژه ها را به بالا داده و از هم جدا کنید. اگر از انواع قهوه ای ریمل استفاده می‌کنید، سعی کنید به جای آن از نوع مشکی و بصورت نازک در آرایشتان استفاده نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: