b1

برای جوانتر به نظر رسیدن ، رموزی چند در آرایش وجود دارد که ما در اینجا به ذکر آنها می پردازیم.

در ابتدا باید کاری کنید که موهای شما شادابتر و جوانتر به نظر برسند. چه چیزی مو را جوان می کند؟ برق موها. موهای شما باید براق باشند تا شاداب و جوان به نظر برسند. پس موهای خود را با یک شامپوی براق کننده بشویید.

آرایش بیش از اندازه چشم، سن شما را بالا می برد ولی بی آرایشی هم همینطور. از سایه هایی با رنگ های طبیعی استفاده کنید مانند برنز- کاکائویی- مسی- آجری که زیاد هم مات نباشد.

به هیچ وجه اجازه ندهید سفیدی موهای شما پیدا شود حتی اگر مجبور باشید دست به دامن رنگ های ماژیکی فوری شوید.

از اسکراب یا همان تمیز کننده پوست با دانه های گرد استفاده نمایید. این نوع اسکراب رنگ صورتی پوست را با یک مالش سریع به گونه های شما بر می گرداند.

از یک رژگونه به رنگ گرم صورتی و یا همان رنگ رزی برای جوانتر نشان دادن خودتان استفاده کنید.

پاشنه پا هم در زیبایی بیشتر شما مؤثر است. یک کرم اسکراب و تمیز کننده پوست پا تهیه کرده و هفته ای یک بار از آن استفاده کنید.هر چه بیشتر پاشنه خود را نرم نگه دارید باعث می شود که جوانتر به نظر برسید.

برای داشتن دندانهایی سفید و تمیز مانند مروارید، از نخ دندان استفاده کنید که فورا نتیجه بگیرید.ما همه عاشق نخ دنذان سفید کننده حرفه ای هستیم.

از یک مداد سرمه ای به عنوان خط بالای چشم استفاده کنید. رنگ سورمه ای به چشم های شما برق خاصی می بخشد، زیرا با بالا رفتن سن، سفیدی چشم رو به زردی می گراید.

از عطرهایی با اسانس گریپ فروت استفاده کنید. تحقیقات نشان داده اند که استفاده از عطر با اسانس گریپ فروت، مردم را به این فکر می اندازد که شما واقعا ۱۰سال جوان تر هستید.

می دانستید موهای شما در برابر نور آفتاب زودتر سفید می شوند، پس از موهای خود در برابر اشعه مضر آفتاب توسط یک اسپری محافظت مو، محافظت کنید.

روی پوست صورت خود قبل از آرایش کردن از سرم همراه با سیلیکون به عنوان آستر استفاده نمایید. از از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد.

از فرمژه استفاده کنید. فرمژه چشم های شما را باز کرده و شما بسیار سرزنده تر به نظر خواهید رسید. برای فر نهایی، فر مژه را روی خط مژه ببندید و به تدریج در امتداد طول مژه های خود، باز و بسته کنید.

مژه های بلند و پر پشت برای خود بیارایید.

از ۴۰ سالگی به بعد اگر با جوش صورت هنوز سر و کله نمی زنید، می توانید از یک کرم پودر سبک استفاده کنید

از موس مو دارای پنتینول استفاده کنید که موهای شما را حجیم و پر پشت نشان می دهند

ابروهای خود را با مداد ابرو پر کنید.

با بالا رفتن سن، لب های شما نازک می شود اگر لازم است با خط لب آن را پر کنید.

همیشه پس از کار منزل از کرم های مرطوب کننده دست استفاده نمایید. مواد قلیایی موجود در شوینده ها و پاک کننده ها، باعث آسیب پوست و ناخن می شوند و ظاهر خشن و زبری به آنها می دهند. به خاطر داشته باشید دست های شما بخشی از جوانیتان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: