dark4

چشمان دودی نگاهی ملایم خواهند داشت. در این نوع آرایش از خطوط کلفت و خشن استفاده نمی شود. کافی است‌ هاله‌ای از چند رنگ یا تک رنگ مشکی را مورد استفاده قرار دهید.

بعد از تمیز کردن پوست ٬ بسته به نوع پوستمان٬ از فن زیر ساز استفاده می کنیم تا جایی که تمامی قسمت های پوست حتی قسمت پشت پلک ها به فن آغشته شود.

از سایه زیر ساز برای پشت پلک ها استفاده می کنیم .

به آرامی با مداد چشم سیاه و نرم بالا و پایین پلک را بکشید، توجه کنید که کاملاً این خط چسبیده به مژه ها باشد. در مرحله بعد با مداد سیاه اطراف چشم را میکشیم٬ خط چشم بالایی را پهن تر می کشیم.

بعد آن را با برس مخصوص یا حتی انگشتانتان کاملاً صاف کنید و با پد مخصوص سایه یا گوش پاک کن آن را پخش می کنیم.

سپس با برس نرم متوسط کمی سایه تیره بالای پلک بزنید. هر چه بالاتر از مژه ها می روید، این سایه باید کمرنگ تر شود. همین رنگ را در زیر چشم هم استفاده کنید تا تأثیر بیشتری داشته باشد. برای صاف کردن گوشه ها از سایه کرم رنگ استفاده کنید تا با آن مخلوط شود و در آخر ریمل سیاه را به مژه ها بزنید.

وقتی آرایش چشم ها زیاد باشد، لب ها باید بسیار ساده آرایش شود. سعی کنید برای لب از رنگ های روشن و تقریباً براق کننده استفاده کنید. سپس با کشیدن سایه سفید اطراف پلک تمیز کاری می کنیم.

حال مژه مصنوعی گذاشته و ریمل میزنیم و زیر چشم را خط چشم میکشیم.

با رژگونه قرمز خیلی کم روی گونه ها حالت سر زنده ای به پوستتان بدهید. مخصوصا اگر رنگ پوست تیره دارید به زیبایی شما می افزاید. در کل برای آرایش باقی صورت سعی کنید از رنگ های ملایم استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: