این دختر جذاب و زیبا با اندام شگفت انگیزش که تنها حاصل تغذیه مناسب و ورزش است , به یکی از شاخهای اینستاگرام مبدل شده است .دختر مانکن معروف که با ورزش به تناسب اندام زیبا رسید. دختر مانکن اینستاگرام: مدل مشهور و خوش اندام به نام جایلین اوجیدا که فقط با ورزش توانسته است که به این تناسب اندام دست پیدا کند و ازین بابت بسیار مشهور شده است.

 

158948011273252-irannaz-com

جایلین اوجیدا مدل آمریکایی است که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام به معروفیت رسید. وی در زمینه فیتنس به طور طبیعی به اندام عالی و باورنکردنی رسیده است.

 

 

راز اندام جذاب دختر زیبا و شاخ اینستاگرام

درحالی که مدلهای مشابه با وی با انجام عمل های جراحی مختلف و کاشت پروتز اندام های خود را ساخته اند. جایلین اوجدا متولد ۹ ژانویه ۱۹۹۷ درفینیکس، آریزونا در کشور جمهوری آمریکا به دنیا آمده است. او هم اکنون ۲۰ سال سن دارد. قد جایلین ۱۶۵ سانتی متر و وزنش ۵۷ کیلوگرم است .

 

رنگ مو hair color و چشم جایلین مشکی است .جایلـین اوجیدا در رشته بازیگری و مدل سازی فارغ التحصیل شده است.او یک بردار کوچک به نام جانی دارد.

 

جایلـین یک مانکن بسیار خوش اندام و سرشناس است که در اینستاگرامش میلیون طرفدار دارد .او به واسطه بدن و اندام زیبا و جذابش به سرعت معروف و محبوب دل ها شده است.

 

او کار تبلیغاتی برای باشگاه های گوناگون انجام داده است و در چندین آگهی های بازرگانی و موسیقی فیلم ها ظاهر شد.او همچنین برای طرفداران خود تمرین های ورزشی برای رسیدن به تناسب ایده آل را قرار میدهد تا استفاده کنند.

 

خیلی های بر این باور بودن که باسن وی پروتز است و طبیعی نیست. که بعد ها جایلین ثابت کرد که بدن وی بر اساس تعذیه و مکمل و ورزش منظم در طی چندین سال زحمت درست شده است.

 

در شبکه های اجتماعی خیلی ها از عکس جایلین سوء استفاده کردن .او یه اپلیکشن ویژه خودش داره که درونش عکس ها و پوسترهای خودش را به فروش گذاشته است با قیمت بالا.

 

هدف: خواستن توانستن است با با کمی اراده می توانید به اندامی زیبا دست پیدا کنید. ماجرای این مانکن معروف را اگر بدقت بخوانید می توانید روش های رسیدن به این اندام زیبا را امتحان کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: