در یکی از مراسم های عروسی که داماد طمع کاری کرد عروس را بعد از سه ساعت طلاق داد او از خانواده عروس جهیزیه زیادی خواسته با اینکه خودش بسیار فقیر بود و خانواده عروس مجبور شدند دخترشان را به زور از دست این داماد بگیرند .

 

این داماد طمع کار به خاط جهیزیه و درخواست موتور جدید عروس خانم را از دست داد و وی را بعد از سه ساعت عقد طلاق داد.

 

مردمبرای مجازات این داماد سرش را به دلیل اینکه عروس او را «طمعکار» دانسته بود، تراشیدند و عروس در همان روز با مرد دیگری ازدواج کرد.خانم روبانا پروین ۱۸ ساله با مونتاج انصاری ۲۶ ساله در روستایی در شرق هند ازدواج کردند.

 

اما پس از ازدواج آن‌ها که داماد که راننده موتورهای ریکشا است، خواستار جهیزیه هنگفت از عروس شد و تأکید کرد که باید یک موتورسیکلت گران‌قیمت برای او خریداری شود.

 

پدر عروس که صاحب یک هتل است پیش از ازدواج برای داماد خود یک موتور خریده بود اما داماد از آن راضی نبوده و یک مدل بهتر را طلب کرده بود.

 

یک شاهد گفت: «همه به داماد می‌گفتند که آرام باشد و سعی داشتند او را متقاعد کنند که همان موتور قبلی را بپذیرد. اما او همچنان تهدید می‌کرد که بدون عروس تازه خود به خانه خواهد رفت. پدر عروس و داماد هم با هم بحث‌وجدل داشتند و صحنه بدی شکل‌گرفته بود.»

16231475077223-irannaz-com

در پی این اتفاق، روبانا تصمیم گرفت که نزد قاضی برود و با حمایت خانواده‌اش از داماد طلاق گرفت.پدر عروس گفت که تضمین گرفته که خانواده داماد تمام هدایا و پول جهیزیه‌ای که دریافت کرده‌اند را پس دهند.162314750321273-irannaz-com

 

ساکنان محلی که از این اتفاق و رفتار داماد به خشم آمده بودند برای تنبیه او مجبورش کردند که چند جفت کفش و پلاکاردی را از گردنش آویزان کند که روی آن نوشته شده بود: «من به جهیزیه طمع دارم».


162314751095657-irannaz-com

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: