خبرگزاری های نیجریه با انتشار تصاویر و ویدئویی از زایمان باورنکردنی یک زن ، واقعیت به دنیا امدن یک بز از انسان را فاش کرد. خبری که جزئیات و تصاویرش را در این بخش آورده ایم هرچند در مورد این خبر شک و تردیدها بسیار است.

 

جنین یک زن بز به دنیا آمد

میرر نوشت :زنی که نامش ذکر نشده است مدت 2 سال باردار بود ، بارداری که جنین آن در مدت 9 ماهه و زمان استاندارد به دنیا نیامد. روز گذشته زن حامله بعد از احساس درد به مرکز درمانی رفت تا پزشکان به او در زایمان نوزادش کمک کنند . اتاق و لوازم در اختیار پزشک و پرستاران قرار گرفت تا زایمان انجام شود اما بعد از به دنیا امدن جنین دیگر صدایی از گروه پزشکی نبود و آنها به جنینی که در حقیقت یک بز بود خیره شده بودند.

زن بز زایید

جنینی که 2 سال در شکم زن بود بز به دنیا آمد

زن-بز-زایید (1)

جنین غرق در خون و کف اتاق افتاده بود ، شکل ظاهری او که در حقیقت کاملا شبیه بز بود همه را متعجب ساخت.

این اتفاق در شهر " پورت هارکورت" نیجریه رخ داد و بعد از انتشار رسمی آن توسط خبرگزاری های رسمی این کشور از قبیل " دیلی پست " " هرتلند " و " نیجریه تودی " صورت گرفت.

در مورد صحت این خبر و اتفاق عجیب شک و تردید بسیار است و اغلب کاربران فضای مجازی معتقدند این تصاویر و خبر تنها به دلیل جذب مخاطب و کسب شهرت منتشر شده است و همگی ساختگی هستند ، هرچند هیچ سایت رسمی به دروغ یا راست بودن این خبر نپرداخته است و تنها آن را منتشر کرده اند و بس .

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: