برای همه خانم ها حداقل یکبار پیش آمده که موهایشان را رنگ کنند و از نتیجه راضی نباشند، در اینجور مواقع که رنگ موی دلخواه تان به دست نمی آید میتوانید با چند روش ساده خیلی سریع رنگ مویتان را پاک کنید. پاک کردن رنگ مویی که دوست اش ندارید خیلی راحت است.

 

در این بخش از دنیای مد چند روش خانگی برای پاک کردن رنگ مو به شما میگوییم که واقعا تاثیرگذار هستند- یکی از کارهایی که میتوانید برای پاک کردن رنگ مو انجام دهید این است که با آب داغ موها شستشو دهید و شامپو بزنید ولی قبل از اینکه موهایتان را کاملاً خشک کنید

 

باید مخلوطی از روغن نارگیل و آب داغ را به پوست سرتان بمالید سپس موهایتان را با آن به خوبی ماساژ دهید حالا باید موهایتان را به مدت یک ساعت با چیزی مانند حوله بپوشانید بعد موهایتان را با آب داغ آبکشی کنید. این کار باعث میشود رنگ مویتان سریعتر پاک شود.

- از مخلوط قرص ویتامین سی و آب یک خمیر درست کنید و آن را به پوست سرتان بمالید. این مخلوط برای رنگ موهایی که عمر زیادی دارند بسیار مناسب است . بعد از گذشت 30 دقیقه که این مخلوط روی سرتان ماند باید آن را با آب گرم بشویید، این کار را چند بار به طور منظم انجام دهید تا رنگ مویتان سریع تر پاک شود.

پاک-کردن-رنگ-مو (1)

روش پاک کردن رنگ مو با قرص ویتامین سی

- یکی از روش های عجیب و غریب اما موثر برای پاک کردن رنگ مو این است که یک چهارم قاشق مایع ظرفشویی به شامپویتان اضافه کنید و با آن موهایتان را بشویید اگر مایع ظرفشویی را به شامپو ضد شوره اضافه کنید و استفاده کنید نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت و رنگ مویتان سریع پاک میشود.

- لیمو ترش نیز برای پاک کردن رنگ مو به شما کمک میکند کافیست آب لیمو ترش را به پوست سر و موهایتان بزنید بعد از گذشت نیم ساعت آن را با آب داغ بشویید و به موهایتان نرم کننده بزنید.


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: