که خیلی از این موضوع ناراحت شد و داد و بیداد راه انداخت که مدیر رستوران به کنار میز او آمده و گفت این غذای ما نیست و شروع به انکار کرد این خانم بلافاصله عکس غذایش را گرفته و در صفحه اینستاگرام خود گذاشت و بازدید زیادی پیدا کرد.

 

پیدا شدن بقایای انسانی در غذا قطعا میتواند کابوسی فراموش نشدنی باشد .زن بیچاره در هنگام خوردن غذا ، در میان غذایش آلت تناسلی یک مرد را پیدا کرد ! یک زن جوان هنگامی که برای خانه ی خود یک میان وعده خرید ، هنگامی که آخرین لقمه های غذا را میخورد متوجه وجود یک آلت تناسلی مرد در غذا شد !

 

زن شگفت زده فریاد زد من یک آلت تناسلی انسان در غذایم دارم ! او بلافاصله تصاویر این اتفاق عجیب را در اینترنت به اشتراک گذاشت که بازدید بسیار بالایی داشت!

 

این زن بلافاصله به پلیس تماس گرفت و ماجرا را بیان کرد.در حالیکه خانواده ی وی به شوخی میگفتند این آلت تناسلی را جلوی سگ بیندازد تا بخورد ، برادر این زن پیشنهاد کرد از این آلت جهت مشخص شدن اینکه آلت تناسلی متعلق به حیوان و یا انسان است آزمایش انجام پذیرد !

162386603510321-irannaz-com

این زن به رسانه های محلی گفت: فورا آنرا به آزمایشگاه بردم ، اما پس از انجام آزمایشات تکنسین آزمایشگاه این چنین گفت: به دلیل این که آلت تناسلی کاملا پخته شده است نمی توان تشخیص داد که این آلت تناسلی انسان است یا حیوان !!

 

باید طی پروسه های اداری و از طریق پزشکی قانونی آزمایشات بیشتری روی این تکه گوشت انجام شود و این کار زمان می برد!! پلیس در حال بررسی این پرونده است!

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: