محسن افشانی بازیگر پرحاشیه ایران در بازگشت از ترکیه به ایران پشت پرده ماجرای گروگانگیری خود توسط گردانندگان سایت های قمار بازی را لو داد.

 

محسن افشانی بازیگر جوان سینما و تلوزیون ایران که با سفر به کشور ترکیه گروگان گرفته شد و انتشار این فیلم در فضای مجازی جنجال زیادی برای این بازیگر جوان به راه انداخت روز گذشته وارد کشور شد. او هم زمان با ورود به کشور در استوری ایسنتاگرام خود دست به افشای پشت پرده‌های زیادی زد.

 

محسن افشانی که گویا در ترکیه امنیت جانی نداشته است به محض اینکه قدم به خاک کشور گذاشت شروع کرد به استوری گذاشتند. این بازیگر پرحاشیه در چند استوری که پشت هم منتشر کرده است اظهارات جدیدی داشته است.

 

 

او در اولین استوری خود با انتشار یک برگه از سرکنسولگری ایران در ترکیه اینطور نوشت:

 

سلام من با تازه به اینستاگرامم دسترسی پیدا کردم ،یکی از گوشیام مفقود شده ،به زودی توضیح میدم داستان چیه.

 

17 آذر درکنسولگری توضیح دادم وبه زودی شکایتم رو هم در ایران هم ترکیه ادامه میدم.

 

محسن افشانی در استوری بعدی عسکی از خود را درحالی که عینک دودی به چشم زده و ماسک همه صورتش را پوشانده منتشر کرده و اینطور نوشت:

 

 

خدارو شکر سالم رسیدم ایران به زودی باحقایقی آشنا می شید.متاسفم برای کسانی که گفتن دروغه.هرکسی جای من بود توی شرایطی که تنها باشی با اسلحه بالا سرت.

 

محسن افشانی در ادامه عکسی از محل گروگان گرفته شدنش منتشر کرد و گفت این باغ را یادتان هست آمار اینجا را هم در می آورم. اینجا جایی هست که من را بردند.

 

 

محسن افشانی در استوری برگه شکایت نامه ای را منتشر کرد که اسم فریبا ،سامان ،امیر و وحید به چشم می خورد .این چهار نفر همان چهارنفری هستند که محسم افشانی از آنها شکایت کرده است.اما نکته جالب این برگه اینجاست که افشانی در قمست شغل خود را دانشجو معرفی کرده و شغل چهار نفردیگری را که از آنها شکایت کرده است آزاد گفته است. اما محسن افشانی دانشجوی کدام دانشگاه است و در چه رشته ای تحصیل می کند؟

 

 

محس افشانی در استوری بعدی گفت: حتما درجریان باشید اگر تن به یک سری قضایا دادم اگرفیلم لختی از من در آینده پخش شد اگر اسکرین شات از چت من پخش شد،اگر هر اتفاق دیگه ای افتاد بدونید اون لحظه مجبور بودم. اینو یادتون باشه من حتما حقمو می گیریم.چون تک و تنها به خاطر مردم جلو رفتم.خیلی تنهام هوامو داشته باشید.

 

 

محس افشانی در استوری بعدی اضافه کرد: منم اصلا بابت اتفاقی که افتاد برام یا ویدیویی که از من پخش شدیا جملاتی که از دهنم دراومد خجالت نمی کشم،ولی حقایقی در این داستان است که شما درجریان نیستید.فقط تا الانبرای مقام قضایی توضیح دادم و تعدادی از دوستان نزدیکم میدونن. به زودی لایو می زارم.هرگز نمی توانید حال مرا در آن لحظه تصور کنید خدا واسه دشمن آدم هم نخواد.

 

ماجرای عکس لخت محسن افشانی در ترکیه و شکایت در ایران ( عکس )

160809891268343-irannaz-com

او در ادامه دوباره نوشت: من تنها بودم ،تنها هم خواهم بود،با بت جملاتی توی اون ویدیو از من شنیدید از تک تک شما عذرخواهی می کنم. چاره ای نداشتم .اینکه اینقدر سریع قضاوت می کنید.ادمو دلسرد و دلشکسته می کنه فقط حمایت کنید تا لایو بزارم.

 

 

محسن افشانی ادامه داد:هر اتفاقی که افتاد را مستند دارم. شبی که توی اتوبان در ساعت قرنطینه جریمه شدیم .همراهی من و سکوتمتا الان فقط به خاطر امنیتم بود حالا که ایران هستم قطعا ادامه میدم و هم شکایت ایران و شکایت ترکیه را ادامه می دهم.

 

 

اون لحظه ای که هزار تاجوک ساختید، تمسخر کردید.اون لحظه ای که اخبار دروغ پخش کردید و اون لحظه‌ای که هر چی دلتون خواست گفتید توی تک تک اون لحظات پدر و مادرم داشتم غصه میخوردن با حرفاتون.با حرفاتون و ویدیوها تون تنه پدر و مادرمو لرزوندید. وقتی میگفتید کشته شدم اونارو کشتید و زنده کردید. آیا به این موضوع فکر کرده بودید من حلالت نکردم جواب خدا و کار ما را چی می دیم.

 

 

محس افشانی گفت: یه چیزی فراموش نکنید به هر حال من اونجا دزدیده شدن و مستندات هم توی یکی از گوشیم است.از روز دوشنبه ۱۷ آذر بعد از تمام شدن قرنطینه به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه کردم سندش موجود و به ایران رسیده مهم اون یکی گوشیم که توش کلی عکس و فیلم و چشم به دستور شخص و باز اگر فیلم چت صوتی یا سندی غیر از خودم منتشر شد بدون واسه اینکه من را تحت فشار بزارم تو شکایت نکنم از این لحظه به بعد میدونم نباشید اگه منو قضاوت کنید و بگید این صحنه سازیه تا مشخص شدن این موضوع به صورت قانونی از طریق پلیس بین‌الملل و پلیس ترکیه صبر کنید توی لایو خیلی از مسائل روشن میشه.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: