یک پزشک است و برای کمک به بیماران کرونایی به بیمارستان رفته است .ملکه زیبایی 24 ساله کشور انگلستان برای مقابله با ویروس کرونا به بیمارستان بازگشته تا به مردم خدمت کند.ملکه زیبایی برای مهار کرونا، پزشک شد

 

ملکه‌ی زیبایی انگلستان در سال ۲۰۱۹ میلادی پس از پایان فعالیت‌های خیرخواهانه‌اش در خارج، به کشورش بازگشت تا در کسوت پزشک در شرایط انتشار ویروس کرونا کار کند.

 

ملکه زیبایی پزشک بیماران کرونایی شد (عکس)

159059273975281-irannaz-com

باشا موخیرجی بعد از مشارکت در رقابت ملکه‌ی زیبایی جهان در دسامبر ۲۰۱۹ که به عنوان نماینده انگلستان حاضر و برنده شد، از پیشه‌ی اصلی‌اش که پزشکی بود مرخصی گرفت.

 

او در ماه آگوست از سوی شماری از مؤسسه‌های خیریه دعوت شد تا به اقدامات انسان‌دوستانه بپردازد و طبابت را تعلیق کند و بر کارهای خیریه تمرکز کند. او به کشورهایی همچون آفریقا، ترکیه، هند، پاکستان و برخی کشورهای آسیایی دعوت شده بود تا سفیر امور خیریه باشد.

 

ملکه زیبایی پزشک بیماران کرونایی شد (عکس)

159059418189825-irannaz-com

او ۲۴ ساله است. در ابتدای ماه مارس به عنوان سفیر و به نمایندگی یک انجمن رشد و توسعه در هند به سر می‌برد و از مدرسه‌هایی برای اهدای کمک دیدن کرد،

 

با بدترشدن اوضاع در سایه‌ی ویروس کرونا در انگلستان، موخیرجی پیام‌هایی از دوستانش که در بیمارستان کار می‌کردند دریافت کرد که از میزان دشوار بودن شرایط برای آنها خبر می‌داد.

 

ملکه زیبایی پزشک بیماران کرونایی شد (عکس)

159059495322198-irannaz-com

ملکه‌ی زیبایی با مدیریت بیمارستان تماس می‌گیرد و از تمایل خود برای برگشت به کارش خبر می‌دهد.او در گفت‌و گو با سی‌ان‌ان گفت: احساس کردم که اشتباه است که تاج ملکه زیبایی انگلستان را حتی به خاطر اعمال خیریه روی سرم بگذارم، در حالیکه مردم در سراسر جهان بر اثر ویروس کرونا می‌میرند و دوستانم در بیمارستان اوقات سختی را سپری می‌کنند. او توضیح داد که می‌خواهد به شهر و دیار خود برگردد و مستقیماً در مبارزه علیه کرونا شرکت کند. او گفت: من برای ملکه زیبایی بودن وقت ندارم، زیرا وقت انگلیس برای مهار کرونا تنگ است.


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: