به نقل از بی بی سی مجریان این شبکه دارای لباس‌های کاملا پوشیده و اغلب به شکل سیاه رنگ هستند که حتی صورت‌های آن‌ها را نیز می‌پوشاند.

هم‌چنین در حین اجرای برنامه نیز هیچ کدام از دست‌اندرکاران مرد این شبکه به استادیو وارد نمی‌شوند.در حال حاضر نزدیک به 60 شبکه مذهبی در خاورمیانه در حال اجرای برنامه هستند ، که در بعضی از آن‌ها به زنان اجازه داده می‌شود به اجرای برنامه بپردازند و در بعضی دیگر نیز اصلا زنان اجازه فعالیت ندارند.

 

خبر داغ :

علت طلاق آنجلیا جولی و برد پیت لو رفت

 

خبر داغ:

تولد موجود عجیب الخلقه 4 پا با صورتی شبیه انسان + عکس


مجریان زنی که حتی صورت شان را هم نمی‌ بینید!!

0.437849001326479068_irannaz_com

شبکه Awtan در سال 2008 شروع به کار کرد و از ماه گذشته به زنان اجازه داد در صورتی که نقاب به صورت خود بزنند در برنامه‌های آن اقدام به اجرا کنند. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که این مجریان زن با آن روبه رو هستند برقراری رابطه با مخاطبان خود هستند که این موضوع به دلیل آن که صورت آن‌ها کاملا پوشیده است با دشواری‌های بیش‌تری روبه رو است.

 

الا البرقی یکی از مجریان این شبکه در این باره می‌گوید: صورت تنها راه برقراری رابطه با دیگران نیست. ما هر روز تماس‌های زیادی از بینندگان خود از کشورهای مختلف دریافت می‌کنیم که ما را تشویق به ادامه این راه می‌کنند.

 

بعضی از منتقدان معتقدند این شبکه تلوزیونی به دلیل آن که مجریان خود را مجبور به پوشیدن نقاب می‌کند در حقیقت در حال محدود کردن آزادی‌های آن‌هاست. اما خانم برقی در این باره گفت : هیچ کس مرا به پوشیدن نقاب مجبور نکرده است و من دخترانم را هم که هر روز برنامه مرا از تلوزیون تماشا می‌کنند مجبور به پوشیدن نقاب نمی‌کنم.


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: