هنرمندان و چهره های سرشناس یکی از اقشار شناخته شده در جامعه هستند که بسیاری از جوانان و نوجوانان طرفدارشان بوده و کسب اطلاعاتی از زندگی شخصی آنها همیشه برایشان جذابیت ویژه ای دارد.

خبرداغ:

خوشگذرونی لاله اسکندری در خارج از کشور+ عکس

خبرداغ:

ماشین میلیاردی احسان علیخانی لو رفت + عکس

در جامعه امروزی که پذیرفته شدن با رتبه خوب در کنکور، یکی از اهداف مهم بسیاری از دانش آموزان است و برای رسیدن به آن تلاش بسیاری می کنند شاید دانستن اینکه هنرمندان و چهر های سرشناس با چه رتبه ای وارد دانشگاه شده اند برای طرفداران جالب باشد.

افسانه-کمالی

افسانه کمالی انارکی

افسانه کمالی انارکی بازیگر فیلم یک روز بخصوص و سریال سایه بان یکی از رتبه های برتر کنکور در مقطع کارشناسی ارشد است.

این بازیگر که متولد سال 66 است در رشته زیست شناسی در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و با رتبه 2، در سال 1390 وارد مقطع فوق لیسانس رشته فیزیولوژی پزشکی در دانشگاه تربیت مدرس شد.

افسانه کمالی با دلیل علاقه به رشته بازیگری در کلاسهای آزاد این رشته ثبت نام کرده و از طریق تست برای بازی در فیلم یک روز بخصوص همایون اسعدیان انتخاب شد.

الناز-شاکردوست

الناز شاکردوست

یکی دیگر از بانوان هنرمند که رتبه عالی در کنکور داشتند الناز شاکردوست برنده جایزه سمرغ بلورین است.

الناز شاکردوست متولد سال 1363 است و در رشته ریاضی و فیزیک با معدل 19/23 فارغ التحصیل شده و در کنکور با رتبه 11 پذیرفته شد  و رشته تئاتر در دانشکده هنر و معمری دانشگاه آزد را انتخاب کرده و ادامه تحصیل داد.

 

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی بازیگر جوان کشورمان 12 آذر 1375 در کرج متولد شد. او با بازی در فیلم لاتاری به شهرت رسید. زیبا کرمعلی یکی از هنرمندان رتبه برتر کنکوری در میان اهالی سینما است  که با رتبه 8، در کنکور سراسری پذیرفته شده و دررشته سینما به تحصیل پرداخت.

این هنرمند در دبیرستان نیز دانؤ آموز درسخوانی بود و با معدل 18/95 در رشته ریاضی و فیزیک دیپلم گرفت اما در دوره پیش دانشگاهی رشته هنر را ادامه داده و با معدل 19/75 فارغ التحصیل شد.

زیبا-کرمعلی

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: