دی‌ماه سال97 زنی به اداره پلیس تهران رفت و خبر از ناپدید شدن خواهر 40ساله‌اش داد. او گفت که خواهرش بعد از جدایی از همسر سالخورده‌اش در یکی از محله‌های تهران به تنهایی زندگی می‌کرد اما حالا چند روزی است که ناپدید شده و هیچ خبری از او نیست. به‌گفته این زن، خواهر وی آخرین بار با شوهر سابقش قرار داشته و پس از آن ناپدید شده است.


خبر داغ:

تجاوز ۲۱ ساعته ۴ برادر به شکیبا ۱۸ ساله در خرابه

خبر داغ:

پدرکشی وحشیانه در دعوای خانوادگی در ایران + جزئیات


 

با شروع تحقیقات ماموران به سراغ شوهر سابق زن گمشده رفتند. مرد سالخورده گفت: سال‌ها قبل همسر اولم فوت شد و مدت‌ها تنها بودم تا اینکه از طریق یکی از بستگانم با زن گمشده که 30سال از من کوچک‌تر بود آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم. وی ادامه داد: شرایط زندگی‌مان خوب بود اما به‌تدریج فاصله سنی زیادی که بین ما بود باعث اختلاف میان ما شد و همسرم تصمیم به طلاق گرفت.

 

بعد از اینکه جدا شدیم احساس کردم که نمی‌توانم بدون او به زندگی ادامه بدهم. به همین دلیل با وی تماس گرفتم و با او قرار ملاقات گذاشتم تا او را راضی به ازدواج کنم. آن روز با هم صحبت کردیم اما وی درخواست مجدد مرا برای ازدواج نپذیرفت و ما با ناراحتی از یکدیگر جدا شدیم. از آن پس دیگر او را ندیدم و خبری از سرنوشت وی ندارم.

 

 

 

هرچند این مرد تنها مظنون پرونده بود اما مدرکی علیه وی به‌دست نیامد و درنهایت مدتی بعد آزاد شد. از سوی دیگر تلاش برای یافتن زن گمشده ادامه یافت اما هیچ ردی از او به‌دست نیامد. 3سال از گم شدن زن جوان گذشته بود تا اینکه مأموران متوجه شدند تنها مظنون پرونده پس از آزادی محل زندگی‌اش را تغییر داده و به خانه دیگری نقل‌مکان کرده است. کسی از وی خبری نداشت و خواهر زن گمشده به او مشکوک بود. همین مسئله باعث شد تا پرونده مجددا به جریان بیفتد و بازپرس پرونده دستور بازرسی خانه قبلی تنها مظنون پرونده را صادر کرد.

 

بررسی‌ها از این حکایت داشت که از وقتی تنها مظنون پرونده‌ خانه‌اش را تخلیه کرده بود، صاحب این خانه که در خارج از کشور به سر می‌برد آنجا را اجاره نداده و این خانه خالی است. مأموران با حکم قضایی راهی این خانه شدند و در بازرسی دقیق آنجا با لکه‌های خون خشک شده روی دیوار و کف یکی از اتاق‌ها روبه‌رو شدند. به‌نظر می‌رسید لکه‌های خون متعلق به زن ناپدید شده است و همین مسئله باعث شد تا دستور بازداشت شوهر سابق وی صادر شود. تنها مظنون پرونده بار دیگر بازداشت شد اما همچنان منکر اطلاع از سرنوشت همسر سابقش بود.

 

با این حال وی راهی زندان شد اما چند هفته بعد در زندان خود را حلق‌آویز و اقدام به‌خودکشی کرد که با حضور نگهبانان نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد. او که به کما رفته بود، پس از 20روز به‌هوش آمد و بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و بعد از گذشت 3سال از جنایت، اسرار قتل همسر سابقش را فاش کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: