​شیلا خداداد دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد.شیلا خداداد کیست؟شیلا خداداد بازیگر ایرانی است . شیلا خداداد دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال 75 وارد دبیرستان شد . شیلا خداداد در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و شیلا خداداد در سال 78 با معدل 17 فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت .در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد. شیلا خداداد بازیگر مشهور سال های نه چندان دور سینمای ایران با انتشار تصویری با در آغوش گرفتن کودکانش عشق مادری را به نمایش گذاشت


خبر داغ:

رونمایی مهدی قائدی از ویلای لاکچری  + عکس  

 

خبر داغ:

عکس شرم آور الناز حبیبی کنار دریا + عکس لو رفته  

 

 


 

 

شیلا خداداد ستاره سینما و تلویزیون ایران عکسی را از خودش با استایلی خاص و لباسی بسیار زیبا در جشن عروسی یکی از نزدیکانش به اشتراک گذاشت.

شیلا+خداداد (1)

شیلا خداداد دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال 75 وارد دبیرستان شد . شیلا خداداد در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال 78 با معدل 17 فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت .

در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است.

شیلا خداداد به تازگی عکسی از خود در باغ مراسم عروسی منتشر کرد که زیبایی او را در سن 41 سالگی همچنان به رخ می کشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: