مه شو :   رامبد جوان تبریزی بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی است.روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده است.رامبد جوان در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. رامبد جوان در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ  رامبد جوان در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد.«فرید جینگلبرد» نامی است که رامبد جوان برای مدتی در طول سالهای دهه ۷۰ شمسی بدان مشهور شده بود.


خبر داغ:

تیپ و چهره دیده نشده افسانه بایگان در کنسرت+عکس  

خبر داغ:

علت اصلی مرگ شهرام کاشانی لو رفت + عکس 


  نقش هایی که رامبد جوان در سینما و تلویزیون ایفا می کند بیشتر جنبه طنز دارد. جوان کارگردانی مجموعه های تلویزیونی گم گشته، نشانی، مسافران، توطئه فامیلی و فیلم های سینمایی قانون مورفی، نگار، ورود آقایان ممنوع، اسپاگتی در هشت دقیقه و پسر آدم، دختر حوا را به عهده داشته است.

 

 او چندی پیش به علت بیماری برنامه خندوانه رابه دلیل کرونا نتوانست قسمت‌های پایانی فصل هفتم این برنامه تلویزیونی را تولید کند، رامبد جوان در بخشی از پیام اینستاگرامی خود آورده است:

99420

«کرونا و من، روز یازدهم!

ببخشید که سعی کردم در اطلاع‌رسانی، ضعیف عمل کنم!

مطمئن بودم به اندازه کافی، سوژه‌های نگران‌کننده در اطراف‌تان وجود دارد!

 

کرونا تمام توانش را برای از بین بردن من خرج نکرد! خدا را شکر ریه‌هام اصلاً درگیر نشد، اما درمان غیربیمارستانی، کفایت نکرد. مقاومت بدنم رو به پایان بود و به تشخیص پزشک در روز هفتم ابتلا، به بیمارستان آمدم.

 

 حالم از تمام روزهای قبل بهتر است و بعید می‌دانم ورق برگردد. تلاش کردم کسی را نگران نکنم. عذرخواهم برای این‌که نتوانستم با «خندوانه» کنارتان باشم و ممنونم از همکارهای خوبم در «مردم معمولی» که نگذاشتند تولید این سریال، متوقف بشود.

 

قاعدتاً من راوی خوبی برای بیان اتفاقات ابتلا به کرونا نیستم، چون به لطف خدا و تلاش پزشکان و اعضای فداکار کادر درمان، مبارزه‌ام با کوید به راندهای خطرناک نرسید. فقط خیلی خیلی جدی‌تر و محکم‌تر از همیشه به شما می‌گویم: «خیلی مواظب خودتون باشید. لطفاً، هم حواس‌جمع باشید و هم مطالبه‌گر.»

 

دلم برای خانه، برای خیابان‌ها، برای کار، حتی برای ترافیک، برای روبه‌روشدن با مشکلات روزمره و خلاصه برای یک زندگی عادی تنگ شده است. زود برمی‌گردم.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: