مه شو :سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی تا دبیرستان بیشتر درس نخواند اما از 20 سالگی وقتی هنوز متاهل بود وارد بازیگری شد . سحر قریشی حالا تجربه چند رابطه عاشقانه دارد و برادر سحر قریشی سپهر ، ژورنالیست است.سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد و پس از مدتی سحر قریشی از همسرش طلاق گرفت.


خبر داغ: 

سعید معروف از والیبال خداحافظی کرد؟ 

خبر داغ: 

کاربران اندروید به سرعت سیستم عامل خود را به روزرسانی کنند 


 

عکس های سحر قریشی این روز ها با استایل های متفاوتی در اماکن حاضر می شود و عکس های متفاوتی از او منتشر می شود. با توجه به این که سلبریتی ها بخشی از الگوی جامعه هستند برخی کاربران استایل های عجیب این بازیگر را نشانه فقر فرهنگی دانسته و او را به عنوان الگویی برای جامعه نادرست بر شمردند. 

 

در ادامه عکس سحرقریشی را با شلوار پاره مشاهده می کنید.

سحر+قریشی

بیوگرافی سحر قریشی

اولین بار سال 1388 در 20 سالگی از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بازیگری بدهم ، من هم تست دادم و برای فیلم لج و لجبازی قبول شدم.سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی از طریق همبازی اش سیاوش خیرابی به حسین سهیلی زاده کارگردان سریال دلنوازان معرفی و برای بازی در نقش یلدا انتخاب شد.

 

پخش سریال دلتوازان از 4 مهر 88 با حضور چهره هایی چون شاهرخ استخری ، آقای خیرابی ، سمانه پاکدل و خود سحر قریشی آنها را به اوج شهرت رساند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: