مه شو : ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر ریحانه پارسا شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است. ریحانه پارسا داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است. ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است. ریحانه پارسا هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد. ریحانه پارسا پس از مهاجرتش از ایران دست به کارهای عجیب وغریبی زد و از هیچ اقدامی برای سر زبان افتادن کوتاهی نکرد. ریحانه پارسا بعد از مدتی اسم خودش را نیز تغییر داد و با دنیای قبلی اش خداحافظی کرد. ریحانه پارسا با انتشار کلیپ هایی از پیر شدنش سخن گفت و کارهای عجیبی انجام داد.

 

 

در ادامه عکسی از سیگار کشیدن عجیب ریحانه پارسا را مشاهده می کنید:

ریحانه+پارسا

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 4 اسفند 1377 در تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است.ریحانه پارسا دیپلمه رشته نمایش از هنرستان تئاتر می باشد که در کنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده. ریحانه پارسا یک گربه خانگی پسر دارد و می گوید همیشه بلند پرواز بودم.

 

ریحانه+پارسا (2)خانواده ریحانه پارسا

پدرش شغل آزاد و مادشر خانه دار است و دو خواهر کوچکتر از خود دارد.

ریحانه پارسا

علاقه به بازیگری از کودکی در وجودش بود تا اینکه سال دوم دبیرستان وارد هنرستان تئاتر شد و جدی تر دنبال آرزوی دوران کودکی اش رفت.

شروع و شهرت ریحانه پارسا

اولین بار سال 1397 وقتی دختری 20 ساله بود با حضور در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی با نقش لیلا بسیار درخشید و به شهرت عجیبی رسید.او در این مجموعه کنار مهدی سلطانی بازی کرد و با سینا مهراد بسیار دیده شد.

ریحانه پارسا

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت ریحانه پارسا پذیرفته شد. ریحانه پارسا گفت: خداروشکر توانایی های من به چشم کارگردان و نویسنده آمد و برای این نقش انتخاب شدم.تجربه اول و بازی درخشانی که داشت باعث شد سیلی از پیشنهادات برای بازی در سینما و تلویزیون دریافت کند اما تصمیم گرفت به سمت تئاتر و کسب تجربه برود.

انتشار عکس های جنجالی ریحانه پارسا

مدت کوتاهی بعد از پایان سریال پدر، خانم پارسا با انتشار عکس هایی با آرایش و استایل نامتعارف به شدن جنجالی و حاشیه های جدی ایجاد کرد.حامد عنقا تهیه کننده می گوید : بعد از انتشار عکس های ریحانه پارسا در اینستاگرام، فشار وحشتناکی روی من و عوامل سریال بود.جهت اطلاع بگم همه مراسم های تقدیر که از طرف سازمان و نهادهای مختلف قرار بود انجام شود و حتی تاریخ و ساعتشان هم معین شده بود، کنسل شد.ریحانه بچه بود و بچگی کرد، دختر 18 ساله و شهرتی که ظرف کمتر از یک‌ ماه برایش به وجود آمد، هر کسی این ظرفیت را ندارد.

بلند پروازی در زندگی از زبان ریحانه پارسا

او گفت : همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود و دیر یا زود به این موقعیت می رسیدم. با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه ، تصمیم گرفتم کار تئاتر را به صورت حرفه‌ ای شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌ افتد.

شایعه ازدواج  ریحانه پارسا با روزبه حصاری

ریحانه پارسا در 13 فروردین 98 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را رسانه کرد اما کمتر از 24 ساعت مشخص شد فقط یک شوخی و دروغ سیزده بود.

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در 23 اسفند 1398 با انتشار عکس مشترک خود با آقای مهدی کوشکی (بازیگر) بصورت رسمی خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد. ماجرای آشنایی این دو از دعوت مهدی کوشکی بعنوان کارگردان از خانم ریحانه برای حضور در تئاتر اولئانا در دی ماه 1398 شروع شد.

ریحانه+پارسا (3)

ریحانه پارسال متولد سال 1377 با آقای مهدی کوشکی متولد 1359 یه اختلاف سنی 18 ساله دارند ، همچنین آقای کوشکی دو ازدواج نیز سابقه داشته است.از همسر اول صاحب یک فرزند پسر نوجوان بوده و همسرش دومشان نیز خانم صحرا فتحی از بازیگران عرصه تئاتر می باشد.

تنها و خونه نشین

ریحانه پارسا گفت: بشدت تو زندگی عادی ام آدم تنها و خونه نشینی هستم و در طول روز کار خواصی ام نمی کنم و سعی می کنم دورم خلوت باشه تا توی آرامش باشم. بیشتر اوقات می نویسم و امیدوارم روزی اتفاقی در نوشتن هم برایم بیفتد.

افشاگری لیلا بوشهری درباره ریحانه پارسا

لیلا بوشهری از بازیگران کم کار چند سال اخیر در مورد ریحانه پارسا می گوید: او بازیگر خوبی نیست من خیلی چیزها را می دانم ولی نمی خواهم بگویم. اما این خانم پیش از این در کافه کار می کرد و از طریق یکی از عوامل سریال که به این کافه رفت و آمد داشته به سریال پدر معرفی شده است.

طلاق کمتر از 7 ماه

کمتر از هفت ما زندگی مشترک ریحانه پارسا و مهدی کوشکی دوام آورد و این دو شهریور 99 با حذف عکس های مشترکشان تلویحا طلاق خود را رسانه ای کردند.

ریحانه+پارسا (4)

ماجرای طلاق ریحانه پارسا

در نهایت 28 مهر ماه 1399 ریحانه پارسا قید حضور و فعالیت هنری را در ایران زد و مهاجرت کرد ، این خبر توسط سام درخشانی از دوستان همکاری وی تایید شده است.

او فعلا در ترکیه حضور دارد تا مقصد نهایی اش مشخص شود ولی از همانجا اعلام کرده اگر امنیت جسمی و روانی اش همچنان تهدید شود افشاگری می کند.

کار سینمایی

● خوب ، بد جلف:ارتش سری – 1399

● کوسه – 1399

● گشت ارشاد – 1399

● رقصنده – 1399

کار تلویزیونی

● پدر – 1397

کار تئاتری

● کروکی

● فردریک

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: