یارانه نقدی : در روز بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. مبلغ این یارانه نیز طی بیش از ۱۰ سال گذشته به طور ثابت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به‌ازای هر نفر است. همچنین ۷۸ میلیون نفر نیز جزو لیست یارانه‌بگیران نقدی هستند. یارانه نقدی یک طرح برای حمایت برای مردم است.

 

اخبار مرتبط: 


خبرخوش/یارانه نقدی جدیدی در راه است!

آیا یارانه نقدی جدیدی در دولت جدید به مردم پرداخت می شو. در این خبر مطالعه کنید.

برای خواندن این خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.خبرخوش وزیر کار به مردم / یارانه نقدی افزایش می یابد؟

وزیر کار درباره افزایش یارانه نقدی صحبت هایی کرد که در ادامه این خبر می توانید مطالعه کنید.

برای خواندن این خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.


 

یارانه معیشتی :  در روز دهم هر ماه یارانه معیشتی واریز می‌شود که مبلغ آن متناسب با تعداد اعضای خانوار بین ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان است. ۶۰ میلیون نفر نیز این یارانه را می‌گیرند. یارانه معیشتی هر ماه روز 10 ام واریز می شود. یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

 یارانه معیشتی شهریورماه چه روزی واریز می شود؟

برای مطالعه این خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 


 

افزایش یارانه :یارانه‌ای که در دولت دهم ارائه شد هنوز هم بر همان مبلغ باقی‌مانده، چون هزینه‌هایی را ایجاد می‌کند و منابعی را می‌طلبد که تأمین آن‌ها دشوار است. 

 


وام یارانه :بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه‌نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد

 


زمان واریز یارانه: در روز بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. مبلغ این یارانه نیز طی بیش از ۱۰ سال گذشته به طور ثابت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به‌ازای هر نفر است. همچنین ۷۸ میلیون نفر نیز جزو لیست یارانه‌بگیران نقدی هستند.در روز دهم هر ماه یارانه معیشتی واریز می‌شود که مبلغ آن متناسب با تعداد اعضای خانوار بین ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان است. ۶۰ میلیون نفر نیز این یارانه را می‌گیرند.

 


یارانه جدید: ابراهیم رئیسی در برنامه‌های اقتصادی خودش اعلام کرده که قرار است یارانه جدیدی پرداخت کند.در واقع او وعده داده که قرار است برای خانوارهای پنج دهک اول کارت اعتباری معیشت صادر شود. بر این اساس به ازای هر یک از اعضای خانوار در سه دهک اول ۲۰۰ هزار تومان و دو دهک بعدی ۱۵۰ هزار تومان اعتبار ماهانه قرض‌الحسنه با کارمزد دو درصد تخصیص یابد.

 


کسری یارانه:کسر اقساط وام یک میلیونی مطابق اعلام دولت از تیرماه سال قبل شروع شد و تا کنون ۹ قسط از حساب خانوار کسر شده است. 

 


یارانه 1400 : یارانه یا سوبسید شکلی از کمک مالی است که به یک تجارت یا بخش اقتصادی پرداخت می‌شود؛ یا به عبارت دیگر اعطاء کمک مالی به روی یک کالا یا خدمتی که به مردم داده می‌شود جهت افزایش رفاه عمومی جامعه.

 


یارانه یک میلیون تومانی: پس از شیوع کرونا دولت تصمیم گرفت، دولت تصمیم گرفت در کنار پرداخت تسهیلات به کسب و کارها مبلغ یک میلیون تومان از محل منابع بانکی به صورت وام به حساب یارانه بگیران که ٢٣ میلیون خانوار هستند، واریز کند.کسر اقساط وام یک میلیونی مطابق اعلام دولت از تیرماه سال قبل شروع شد و تا کنون ۹ قسط از حساب خانوار کسر شده است

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: