مه شو : بیوگرافی امیر تتلو ، تتلو در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرد که گویا او با یک دختر دهه هشتادی دوست شده است و این دوستی در اینستاگرام و سایت ها، حواشی زیادی درست کرده است.به نظر می رسد امیر تتلو تصمیم جدی برای ازدواج با این دختر را دارد و حضور مادرش در عکس نشان می دهد ازدواج آنها خیلی جدی است.البته هیچکس این اتفاق را تایید نکرده است! 

 

خبر مرتبط : مجری معروف صدا و سیما با آهنگ تتلو جنجال به پا کرد ! +عکس

 

تتلو

قبل از این دوستی شایعات زیادی درباره وی مطرح شد که این ویدیو تتلو با دختر 16 ساله باعث شد که این شایعات به حقیقت بپیوندد. بعد از درخواست تتلو برای اجاره دختران ۱۵ تا ۲۰ سال ایرانی، صفحه اینستاگرام وی از دسترس خارج شد.

بیوگرافی تتلو

امیرحسین مقصودلو (زادهٔ ٣٠ شهریور ١٣۶۶ در تهران) با نام هنری امیر تتلو ، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. امیر تتلو، از نخستین خوانندگان سبک آر اند بی در ایران است که توانست به صورت «زیرزمینی» بخواند و شهرتی به‌دست آورد. وی در اواسط دههٔ ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد و پس از مدتی به ایران بازگشت.وی نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد و پس از زیر همکف ، تاکنون ۱۱ آلبوم دیگر منتشر کرده‌است. او تاکنون سه بار توسط پلیس بازداشت شده‌است.

 

تتلو بازداشت شد؟

اولین بازداشت تتلو در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و پس از آن در سال ۱۳۹۵ به دلیل «تشویش و اشاعه فساد و فحشا» به مدت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد. تتلو در سال ۱۳۹۷ ایران را به مقصد استانبول ، ترکیه ترک کرد و نخستین کنسرت خود را همان سال با حواشی بسیاری در تفلیس ، گرجستان برگزار کرد تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به علت آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، به مدت یک هفته بازداشت شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۸۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: