مه شو : دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است. دنیا جهانبخت حواشی زیادی را از قدیم تا کنون برای خود ساخته است. چندی پیش رابطه دنیا جهانبخت و مهرادجم یکی از داغ ترین اخبار در فضای مجازی بود. پس از بارداری دنیا جهانبخت ، مهراد جم خبر بازگشتش به ایران را منتشر کرد. دنیا جهانبخت نیز سکوت خود را شکست و دلیل ورود مهراد را به ایران فاش کرد. دنیا جهانبخت هیچ هنری ندارد و صرفا یک شاخ مجازی است.

دنیا جهانبخت جزو اینفلوئنسرهایی است که درآمد نجومی از اینستاگرام خود درمی آورد. ازدواج دنیا جهانبخت و مهرادجم یکی از اخباری بود که ببیننده ها را پیش از پیش برای دیدن صفحه اینستاگرامی این دو چهره دعوت کرد، یناین جنس اخبار روز به روز به افزایش درآمد این دسته از افراد کمک می کند.

از روزی که مهراد جم خواننده پاپ به ترکیه مهاجرت کرد اخبار و شایعات زیادی در مورد او شنیده شد تا اینکه دنیا جهانبخت رابطه با او را علنی کرد. او با مهراد جم ازدواج رسمی کرده، باردار است و بچه آنها به زودی به دنیا می آید. این اخبار در حالی است که مهراد جم قصد بازگشت به ایران را دارد. در ادامه توضیحات دنیا جهانبخت را در این باره می خوانید.

دعوای مهراد جم و دنیا جهانبخت بالا گرفت + تصاویر5

دعوای مهراد جم و دنیا جهانبخت بالا گرفت + تصاویر0

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: