مه شو : گلشیفته فراهانی تا کنون دوبار ازدواج کرده است. همسر اول او ایرانی و همسر دومش استرالیایی است. رابطه گلشیفته فراهانی با هر دو همسرش دوام نداشت و از آنها طلاق گرفت. شاید برایتان جالب باشد که اختلاف سنی گلشیفته فراهانی و همسر خارجی اش چقدر است.... در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت.

 

گلشیفته فراهانی

 

ازدواج گلشیفته فراهانی و کریستوس دورجه والکر

گلشیفته فراهانی در سال 2015 برای دومین بار با کریستوس دورجه والکر که اصالتا استرالیایی بود ازدواج کرد. اما تا مدتی قبل کسی نمی دانست که اختلاف سنی این زوج چقدر بوده است. بعد از برملا شدن اختلاف سنی این زوج هنری این تفاوت سنی برای بسیاری از افراد باورکردنی نبود. اختلاف سنی این زوج حدود 20 سال است کریستوس دورجه 51 سال و گلشیفته فراهانی حدودا 30 سال دارد.

 

ازدواج اول گلشیفته

گلشیفته فراهانی سلبریتی مطرح و دختر بهزاد فراهانی در سن 20 سالگی برای اولین بار ازدواج کرد و بعد از مهاجرت به فرانسه از همسرش طلاق گرفت. او تا سال 2015 مجرد ماند و ازدواج نکرد. گلشیفته از ازدواج اولش هم هیچ فرزندی ندارد.

 

این بازیگر مطرح که در ایران طرفداران بسیار زیادی داشت بعد از مهاجرت از ایران و حضور در فرش قرمز دوباره توانست جایگاه از دست داده خود را در هالیوود بدست بیاورد. گلشیفته فراهانی پس از خارج شدن از ایران در زمینهٔ خوانندگی نیز فعالیت کرد و ترانه‌هایی نظیر سکوت، جستجوی سرنوشت و جز تو را اجرا کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: