مه شو : علت طلاق همایون شجریان از همسر اولش گیتا خوانساری چه بود؟ در ادامه این مطلب از همایون شجریان بیشتر خواهید خواند. همایون شجریان پسر ارشد استاد محمدرضا شجریان است که به تازگی خبر ازدواجش با سحر دولتشاهی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. همایون شجریان یک دختر از همسر اولش به نام یاسمن دارد. دختر همایون شجریان 14 سال دارد و متولد سال 1386 است.

کشف-حجاب-همسر-اول-همایون-شجریان--عکس-3620

 

علت طلاق همایون شجریان از گیتا خوانساری 

همسر اول همایون شجریان ، گیتا خوانساری می‌باشد. در سال ۱۳۷۴ با گیتا خوانساری ازدواج کرد و دوازده سال بعداز ازدواج باگیتا خوانساری دخترش یاسمین به دنیا آمد.  چندسالیست خبر جدایی و طلاق همایون شجریان از همسرش گیتا خوانساری منتشر شده و حلقه ازدواج هم در دستان او دیده نمی شود.

 

سحر دولتشاهی

 

سحر دولتشاهی همسر همایون شجریان است؟

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاه بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود. حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

 

همایون شجریان

 

علاقه همایون شجریان به بازیگری

خودم به بازیگری علاقه دارم ، اما هیچ وقت جراتش را پیدا نکرده ام. به نظرم آدم باید یا واقعا دست پر باشد یا اصلا وارد این حرفه نشود. من هم چون این توانایی را هیچ وقت در خود ندیده ام به سمت بازیگری نرفتم.اغلب سینماگران از دوستان نزدیک و صمیمی من هستند ، پرویز پرستویی ، گلاب آدینه ، گوهر خیراندیش و نیکی کریمی از جمله دوستان سینمایی من است.در میان بچه های تئاتر سیامک صفری ، بهناز جعفری و بسیاری دیگر ، می دانم هر اسمی هم بیاورم باز عده ای از قلم می افتند و من شرمنده شان می شوم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: