تا حالا فکرشو کردی که بتونی در ده ماه بتونی انگلیسی حرف بزنی، بنویسی، ارتباط برقرار کنی؟ براساس استاندارد CEFR‌ که یک مقیاس ارزیابی زبان انگلیسی است که توسط شورای اروپا طراحی شده، می‌تونی در کمتر از ده ماه زبان انگلیسی رو یاد بگیری.

مرکز عالی آموزش زبان انگلیسی بیان برتر مبتکر سبکی به نام WiKi هست که براین اساس شما می‌تونی در عرض 10 ماه زبان انگلیسی رو یاد بگیری و بعدش هم اگه خواستی می‌تونی بری تو تک دوره آیلتس شرکت کنی. حالا چرا ده ماه؟ تمرکز این دوره بر گفتگوهای روزمره و کاری هست که بیشتر زبان‌آموزها بهش نیاز دارند. یک دوره کامل که لغت‌ها و موضوعاتی که کاربرد ندارند ازش حذف شده تا شما زودتر به هدفت برسی.

سبک آموزش مرکز عالی آموزش زبان انگلیسی بیان برتر بر پایه مایکرولرنینگ Microlearning هست. یعنی زبان انگلیسی رو بصورت کوتاه، خرد خرد، و جذاب بهتون آموزش می‌دن که هم یادگیری‌ش آسون باشه و هم اینکه سخت و کسل‌کننده نباشه. بیشتر زبان‌آموزانی که موسسات زبان رو ترک کردن، بیشتر به خاطر سبک تکراری و طولانی اون بوده که در این سبک به قدری جذابیت بهش اضافه شده که حتما جذبت می‌کنه.

مرکز آموزش عالی زبان انگلیسی به خاطر این سبک جذابش تونسته از سازمان GFEL امریکا در سال‌های 2019 و 2021 در شهر دبی و لاس‌وگاس جایزه 50 سازمان برتر در آموزش رو دریافت کنه. برای همین خلاقیتش هم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مفتخر به دریافت "ابتکار" در آموزش شده.

بیش از 7000 زبان آموزش بصورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بیان برتر مشغول به تحصیل هستند. اگه دوس داری بیشتر در موردش بدونی به وبسایتشون به نشانی www.bayanebartar.org یا فیلم‌های کوتاه آموزشی‌شون در اینستاگرام به آدرس http://instagram.com/bayanebartar.official مراجعه کن.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: