سراسر شمال ایران را جنگل پوشانده است. وجود جنگل‌های شمال تمایل زندگی چند روزه در دل جنگل را چند برابر کرده است. کلبه‌های چوبی و کلبه‌های جنگلی نوعی اقامتگاه هستند که چند سالی است مورد توجه و استقبال گردشگران، مسافران، طبیعت‌ دوستان، طبیعت‌گردان و... قرار گرفته است. شهرهای شمالی ایران کلبه‌های چوبی و جنگلی زیبایی را برای اجاره به مسافران خود تهیه کرده‌ است.

کلبه‌های چوبی و جنگلی رامسر

شهر رامسر که به عروس دریای خزر معروف شده است جنگل‌های زیبایی دارد. این شهر به واسطه وجود جنگل اقامتگاه‌های جنگلی و چوبی فراوانی دارد. امکاناتی که شما از یک اقامتگاه انتظار خواهید داشت همگی در کلبه‌های چوبی و ویلا رامسر وجود دارند.

شما از یک اقامتگاه در وهله اول انتظار داشتن یک سرپناه را دارید که بتوان در آن استراحت کنید. کلبه‌های چوبی این انتظار و نیاز شما را بدون شک برآورده خواهند کرد. اقامت در ساختمانی که از چوب ساخته شده در دل یک جنگل که شما با نگاه به هر سمت فقط سرسبزی و درخت خواهید دید.

سفری خوب برای شما آرزو داریم. اجاره ویلا شمال و اجاره کلبه جنگلی در شمال برای شما لحظات خوشی را رقم خواهد زد. شما با اقامت در کلبه‌های چوبی رامسر هیچ کمبود و نیازی نخواهید داشت.

کلبه‌های چوبی و جنگلی ماسال

ماسال شهری کوهستانی در استان گیلان است. این شهر با رشت مرکز استان گیلان 50 کیلومتر فاصله دارد. کلمه ماسال به معنای کنار کوه در زبان تالشی است.

اگر تصمیم دارید برای سفر به شمال این شهر را انتخاب کنید باید بدانید به یک بهشت قدم خواهید گذاشت. کلبه‌های چوبی ماسال اطراف خود یک فضای بسیار بزرگ از درختان را دارد. این کلبه‌ها داخل جنگل و به رودخانه‌ نیز نزدیک است.

مقصد شما شهر زیبای ماسال است و باید اقامت و مسافرت خوبی داشته باشید. انتخاب این اقامتگاه جنگلی برای شما تجربه زندگی در دل ابرها را تداعی خواهد کرد. اجاره کلبه چوبی در ماسال با مراجعه به سایت جاباما امکان‌پذیر است و گزینه‌های خوبی به شما ارائه خواهد داد.

 

کلبه‌های چوبی و جنگلی چالوس

اگر جاده چالوس را برای سفر به شمال انتخاب کنید شهر چالوس سر راه شما خواهد بود. چالوس دریا ندارد و برای دیدن دریا باید خود را به شهر نوشهر برسانید. این دو شهر کمتر از پنج دقیقه با یکدیگر فاصله خواهند داشت.

جنگل‌های شهر چالوس زیبا هستند. این شهر برای خود اقامتگاه‌های فراوانی دارد. برای اقامت در شهر چالوس شما بیشترین انتخابی که دارید ویلا و کلبه چوبی است. اجاره کلبه چوبی در چالوس گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

02

اجاره ویلا شمال و اجاره کلبه چوبی در چالوس مزایای زیادی برای مسافران دارد. اولین مزایای آن خلوت بودن شهر چالوس است. اگر قصد دارید از مسافرت رفتن استراحت را بیشتر در برنامه خود داشته باشید این شهر و کلبه‌های چوبی و جنگلی آن مناسب شما است.

 کلبه‌های چوبی و جنگلی سوادکوه

شهر سوادکوه یکی از شهرهای زیبای مازندران است. این شهر جاذبه‌های زیادی دارد و شما را چند روزی سرگرم خواهد کرد. برای اقامت در این شهر نیز کلبه‌های چوبی و جنگلی ساخته شده‌اند. این کلبه‌ها منظره‌های زیبایی برای شما دارند.

اگر اقامت این شهر را انتخاب کرده باشید فاصله زیادی با دیگر شهرهای شمالی نخواهید داشت. سفر به این شهر شما را به یک دنیای آرام خواهد برد. کلبه‌های چوبی سوادکوه امکانات مشابهی دارند. حمام، سرویس بهداشتی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، تراس، پارکینگ، آلاچیق، وسایل پخت و پز و آشپزی و... تمامی نیازهای شما برای اقامت چند روزه در این کلبه‌ها را برطرف خواهد کرد.

کلبه‌های چوبی و جنگلی لنگرود

لنگرود به شهر ابریشم معروف است. این شهر در استان گیلان قرار دارد. زیبایی‌های لنگرود همیشه زبان به زبان چرخیده است. مقصد خوبی را برای اقامت خود انتخاب کرده‌اید. کلبه‌های چوبی و جنگلی این شهر از زیبایی خاصی برخوردار است.

تراس‌های این کلبه‌ها مناسب برای وعده‌های غذایی شما خواهد بود. تراسی که تا چشم کار خواهد کرد سبزی و درخت را می‌توان دید. تقریبا تمامی کلبه‌های لنگرود به هم شبیه هستند. کلبه‌ها در دل یک جنگل ساخته شده‌اند. تمامی اطراف کلبه‌های چوبی را درخت پوشانده است.

بوی چوب و چمن‌های نم‌دار به نوعی بوی زندگی و طراوت را برای شما خواهد آورد. لنگرود به دلیل نزدیک بودن به دریای خزر از اهمیت زیادی برخوردار شده است. 

کلبه‌های چوبی و جنگلی لاهیجان

لاهیجان بزرگ‌ترین شهر در شرق استان گیلان است. شاید بتوان آن را زیباترین شهر شمالی نامید. شهری که تا چشم کار می‌کند رنگ سبز دیده می‌شود. تمامی شهر لاهیجان را مزارع چای پوشانده است.

اقامت در این شهر شمالی و زندگی چند روزه در یک کلبه چوبی بسیار لذت‌بخش خواهد بود. از تمام شهر بوی برگ سبز چای به مشام می‌رسد. کلبه‌های چوبی این شهر اصلا قابل مقایسه با دیگر شهرها نخواهد بود.

 یک مزیت شهر لاهیجان داشتن کلبه‌های درختی است. شاید این کلبه‌ها را فقط در برنامه‌های کودک و انیمیشن‌های خارجی بتوان دید. با انتخاب یکی از کلبه‌های چوبی لاهیجان شما به راحتی می‌توانید به مزارع چای این شهر بروید. تفریح و گشت و گذار در شهر لاهیجان روزهای زیادی می‌تواند شما را سرگرم کرده و از زندگی پرهیاهوی شهر و مشغله‌های زندگی دور کند.

03

این کلبه‌های چوبی امکاناتی شبیه بقیه اقامتگاه‌ها مانند هتل و مسافرخانه‌ها دارند. تنها تفاوت این نوع اقامتی در معماری و سبک ساخت و ساز آنها است. کلبه‌ها از جنس چوب ساخته می‌شوند و دیگر از فضاهایی مانند اتاق کنفرانس هتل و رستوران‌های شیک خبری نیست.

با اقامت در این کلبه‌ها از هیاهوی شهری و صنعتی و مدرن امروزه دور خواهید شد و با خیال راحت می‌توانید چند روزی را به استراحت و تفریح و گشت و گذار سپری کنید. تجربه این مسافرت شما با تمامی سفرهایی که تا به امروز داشته‌اید تفاوت زیادی خواهد داشت.

زندگی در دل جنگل‌های سرسبز که درختان آن سر به فلک کشیده‌اند و شما فقط صدای پرندگان را خواهید شنید لذت‌بخش است. صبح با صدای آواز پرندگانی مانند بلبل، قناری، مرغ مینا، چکاوک و... بیدار شدن بسیار گوش‌نواز خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: