قبل از معرفی 2 ماسک بسیار مناسب برای پوست های چرب باید عرض کنم که انسان های گوناگون دارای انواع پوست هستند؛ خشک،چرب، مختلط و...در دنیای امروزی مراقبت از انواع پوست برای هر خانم و آقایی اولویت خاصی دارد که هر کسی با توجه به نوع پوستی که دارد از انواع روش ها برای مراقبت از پوست خود باید انجام بدهد.

بحث امروز ما درباره پوست های چرب می باشد که دارای مزایا و معایب در نوع خود می باشد؛ این نوع از پوست ها به راحتی برنزه می‌شوند یا روند پیری در این نوع از پوست ها کند تر از حالت معمول می باشد.

اما این نوع از پوست ها دارای معایبی نیز هستند به طور مثال چربی های پوست موجب مسدود شدن منافذ پوست شده و موجب ایجاد انواع جوش های سر سیاه و سر سفید می شوند همینطور پوست شما را روغنی جلوه میدهد.اما این معایب قابل درمان و درست کردن هستند.

چگونه پوست های ما چرب می شود؟

اصولا چرب شدن پوست به دلیل بیش فعالی غده سباسه می باشد که موجب افزایش چربی در پوست شما می شود که عوامل متعددی در به کار افتادن بیش از حد آن موثر است که عواملی مانند ژنتیک، آب و هوا، داروهای گوناگون،استرس و... در به کار انداختن بیش از حد این غده موثر هستند.

یکی از روش هایی که موثر ترین روش برای جلوگیری از انواع عارضه های پوستی در پوست های چرب مورد استفاده قرار می گیرد ماسک های صورت هستند اما این کار همانقدر که مفید می تواند در گاهی مواقع ریسکی و خطرناک باشد به دلیل این که بعضی از مردم از ماسک های غیر بهداشتی داخل بازار استفاده می کنند که خود موجب بروز انواع بیماری ها می شوند ؛پس همانطور که بسیار مفید هستند استفاده از ماسک های غیر بهداشتی نتیجه عکسی در بر خواهد داشت.

میخواهیم دو محصول کاملا بهداشتی از سایت لوازم آرایشی رونیابیوتی به شما معرفی کنیم.

ماسک هایی که باید بر روی پوست های چرب استفاده می شود اصولا باید در مرتبه نخست باید منافذ پوست شما را باز کنند و نفس تازه ای به پوست شما ببخشد. در مرحله بعد باید دارای ویتامین ها و آنتی اکسیدان های متنوع باشند تا پوست شما به طراوت بیاید .

پس سرسری یک ماسک را برای صورت خود استفاده نکنید و حتما قبل از استفاده از هر ماسکی از بهداشتی بودن و مناسب بودن آن برای پوستتان اطمینان حاصل فرمائید.

محصول بلک ماسک عصاره جنسینگ کیانسوتو برای پوست های چرب

بلک ماسک عصاره جنسینگ کیانسوتو Qiansoto که همواره امتحان های خود را در مواجه با پوست های چرب را با نمره قابل قبول گذرانده اند و مورد تائید دیگر مشتریان و متخصصین زبده هستند.

01

از سری مشکلاتی که همیشه کسانی که پوست های چرب دارند با آن مواجه هستند می توان به مواردی مانند براق بودن صورت به هنگام عکس گرفتن یا داشتن همواره یک پارچه برای تمیز کردن صورت یا مجبور به استفاده نکردن از سایه چشم ها و کرم پودر های روغنی می باشند که ممکن هست در هر حال آن ها را اذیت کنند.

پس بهتر است که هرچه زودتر برای متعادل شدن چربی های پوست خود از این ماسک بسیار مفید و اصلی برای پوست خود استفاده کنید.

خرید بلک ماسک عصاره جنسینگ کیانسوتو

اما قبل از همه این ها باید تشخیص دهیم که آیا صورت ما چرب است یا خیر.گاهی اوقات ممکن که پوست ما برخی از نواحی آن خشک و در نواحی دیگر مرطوب باشد که به آن پوست مخلوط نیز می گویند اگر پوست مخلوط دارید نیز باید حواستون باشد که نقاط را شناسایی کنید تا بهترین عمل را در مقابل آن ها داشته باشید.

معمولا قسمت هایی از پوست که خشک هستند بیشتر زبر و دچار خارش های پوستی می شوند ولی قسمت های مرطوب براق تر هستند که هر کدام از این موارد مراقبت های خاص خود را می طلبد که اگر مراقبت مناسب نباشد پوست ما یا بیش از اندازه چرب می شود یا بی اندازه خشک می شود.

بلک ماسک اصلی عصاره عسل کیانسوتو Qiansoto برای پوست های چرب

یکی از دلیل هایی که ضرورت مراقبت از پوست های چرب را چند برابر می کند جذب آلودگی هوا در این نوع از پوست ها است.

پوست های چرب عموما سریعا آلودگی هوا را جذب می کنند و موجب انواع عارضه های پوستی می شوند که باید سریعا پیشگیری شوند.

02

استفاده از بلک ماسک اصلی عصاره عسل کیانسوتو Qiansoto برای کاهش چربی پوست و همچنین پاکسازی آن از انواع آلودگی بسیار مفید است.

خرید بلک ماسک عصاره عسل کیانسوتو

یکی دیگر از مواردی که به هنگام خرید ماسک باید دقت کنیم؛ این است که گول ظاهر و اسم یک محصول را نخوریم به طور مثال ممکن است که یک ماسک ظاهر شکیل و زیبایی داشته باشد یا یک ماسک از شعار های تبلیغاتی خوبی استفاده کرده باشد یا یک ماسک از مواد عجیب و غریبی برای پر کردن دهان استفاده کرده باشد.

همه و همه ممکن است که شما را به اشتباه بیاندازند ولی قبل از خرید باید بیشتر از این مطمئن شوید که آیا این ماسک کارآیی مناسب را داشته یا خیر.در یک کلام دقت داشته باشید عملکرد خوبی داشته باشد نه ظاهر خوب البته ماسک هایی که پیش از این به شما معرفی شد هر دو مولفه را رعایت کرده است و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: