محسن چاووشی حسینی در ۸ مرداد ماه ۱۳۵۸ در شهر خرمشهر متولد شده است. ایشان خواننده، آهنگساز تنظیم کننده و ترانه سرا می باشد و مخاطبینش به او لقب آقای خاص داده اند. پاپ و راک از سبک های این خواننده می باشند.

اصالت ایشان کردی است و به دلیل شغل پدر که کارمند شرکت نفت بودند در خرمشهر ساکن شدند و ایشان در این شهر به دنیا آمده است.  سه برادر و دو خواهر دارد و خود فرزند پنجم است. 

در هنگام جنگ ایران و عراق به همراه خانواده مجبور به ترک دیار می شود و در شهر های کرمانشاه و مشهد زندگی می کنند و بعد از ۱۴ سالگی به تهران نقل مکان کرد.

آغاز فعالیت موسیقی

محسن چاوشی بعد از اخذ دیپلم حسابداری به سربازی رفت و بعد از اتمام آن، به صورت حرفه موسیقی را شروع کرد. در سال ۱۳۸۲ آلبوم "نفرین" را منتشر کرد و بعد از آن با گرفتن مجوز از وزارت ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۷ آلبوم "یه شاخه نیلوفر" را روانه بازار موسیقی کرد. 

در حال حاضر بیش از ۱۵۰ آهنگ از این خواننده توانا منتشر شده که ۱۱ آلبوم و مابقی تک آهنگ هستند. همچنین در فیلم سنتوری به کارگردانی داریوش مهرجویی آهنگسازی و خواندن ترانه ها با چاووشی بود.

 همچنین تیتراژ پایانی فیلم لامپ ۱۰۰ و سریال شهرزاد با صدای ایشان می باشد.

دانلود آهنگ محسن چاوشی

خاطره نحوه ضبط ترانه های فیلم سنتوری

محسن چاووشی این ترانه ها را در خانه باید ضبط می کرد و به همین دلیل با پتو باید کل اتاق را می پوشاند تا بتواند وکال بگیرد و خود در زیر پتو این ترانه را ضبط کرد که ترانه بسیار عالی ای بدست آمد و در فیلم پخش شد.

اجرای کنسرت

چاووشی بعد از چندین سال که در عرصه موسیقی فعالیت دارد تاکنون کنسرت برگزار نکرده است. ایشان بر این عقیده اند که در ایران کنسرت بیشتر شبیه به جنگ شادی است تا کنسرت موسیقی، برف شادی می زنند و یکباره از توی جعبه در می آیند و روی سن ظاهر می شوند. صدابردار خوب هم نداریم. به همین دلیل در اغلب کنسرت ها هیچ هارمونی ای وجود ندارد، نه آن صداهایی که لازم است مخاطب موسیقی از سازها بشنود و صدابرداری شود. فقط یک کار باری به هر جهت ارائه می دهند که من اهلش نیستم.

ایشان در جواب حواشی به وجود آمده که نمی تواند اجرای زنده داشته باشد ویدئویی از خود منتشر کرد که نشان داد صدایش واقعی و بدون هیچ ابزاری می باشد.

همکاری با سینا حجازی

سینا حجازی و محسن چاوشی در قطعه ای به نام خلیج ایرانی با هم همکاری داشته اند. در کنسرت مهدی یراحی این دو خواننده جوان نیز حضور داشته اند.

وضعیت ازدواج

در سال ۱۳۸۸ چاووشی با خانم اسپاکو یوسفی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام زانکو می باشد که در سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است. همسر ایشان اصالتا بختیاری هستند.

شما می توانید در سایت موزیک ویدئو جدید ترین آهنگ های محسن چاوشی را دانلود کنید

آهنگ های منتشر شده

آلبوم های منتشر شده این خواننده شامل نفرین، خودکشی ممنوع، لنگه کفش، متاسفم، ژاکت، هشت، حریص، خاص، پرچم سفید، من خود آن سیزدهم، امیر بی گزند و ... می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: